Procesor do acer travelmate2001LC

Witam.

Chciałam zmienić procesor w swoim laptopie. Mam laptopa: Acer TravelMate 2001LC.

Aktualny procesor, od nowości: Intel Celeron 2.6GHz typ(z programu everest):Intel Celeron D 330, 2666 MHz (20 X 133).

Chciałam zapytać jaki procesor by pasował do mojego laptopa i ile będzie on kosztował.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Myślę że najmocniejszym procesorem jaki możesz zamontować akurat w tym laptopie będzie Intel Celeron D  350/350J w wersji na podstawkę PPGA478.Dlaczego taki? Ano dlatego że po pierwsze jego zuzycie energii będzie identyczne jak tego który aktualnie posiadasz po drugie  raczej nie będzie problemów z BIOSem i zgodnością  płyta główną ( ale to  bez gwarancji mówię - żeby nie było :stuck_out_tongue: )

Jaka cena to tak naprawdę  nie do odgadnięcia  bo bardziej istoty problem to taki czy w ogóle da się taki procesor gdzieś dorwać 

Właśnie szukam takiego i nie mogę znaleźć :wink: http://allegro.pl/raiden-procesor-intel-celeron-d-3-20-ghz-sl7tz-i4363086728.html w tym się zgadza pierwszy przedrostek, drugi tam w specyfikacji również pasuje, ale wolę się upewnić. Według Ciebie ten by pasował ? :slight_smile: A o ile około powinna się poprawić wydajność nowego procesora ?

Może ktoś zaproponuje jakiś jeszcze procesor ? Bo na razie tylko ten, a jutro zamierzam kupić, bardzo proszę jakby był lepszy od tego który mam teraz, to porszę podać :wink: