Procesor duron i ECS

Witam wszystkich serdecznie, mam takie pytanko… otoz posiadam plyte ecs k7vza ver.3 i na niej durona 800, bym chcial zmienic procesor i czy warto jak wstawie tutaj durona 1300, bedzie jakas roznica? Wogole to niewiem czy wieksze procesory pojda na tej plycie, nie robilem upgrade biosu plyty…

Pozdrawiam

czy podejdą to sprawdz w dokumentacji, a różnica będzie 500 mhz.

zakup sobie jakiegos athlona 1700 raczej powinno pojsc zrob upgrade biosu programem winflash i bedzie dzialac

hmm a jak powinno wygladac takie wgrywanie biosu? winflash i nowy bios posiadam tylko niewiem jak za to sie zabrac :confused: Jezeli dam tego Athlona 1700 i w najgorszym przypadku gdyby mi nie poszedl to sie wogole komp nie uruchomi, czy sie uruchomi ale nie bedzie widzial calego procka ?

TaOs w dokumentacji nie jest napisane jaki proc wejdzie bo szukalem :\

w ogóle sie nie uruchomi

hoohoos masz fajna plytke ktora obsluguje procki do athlona xp 2600+ wiec pojdzie. ale masz biso awarda to musisz znalezc inne narzedzie.

“ale masz biso awarda to musisz znalezc inne narzedzie.”

yyy AMD_Fan nie rozumiem tego? jakie inne narzedzie musze znalezc ? Gdzies wyczytalem ze najnowsyz bios trzeba miec aby athlony xp 2600 chodzili, ale ja niewiem jak ten bios wgrac i sie boje ze sobie moge tylko zaszkodzic :/.