Procesor Graficzny GTX 560 Ti ile warty?

Procesor Graficzny GTX 560 Ti ile warty ? za ilę mogę sprzedać go ? :slight_smile:

Nie czaje cię ziom, chcesz sprzedać odlutowany rdzeń z karty? o.O

Umiesz wyjąć rdzeń z procesora? Nawet umiejętność wylutowania w tym przypadku nie pomoże :stuck_out_tongue:

jak chodzi ci o kartę graficzną i jak jest na gwarancji jeszcze to około 400zł - 500zł max

Tak chodzi mi o zepsutą kartę MSI GTX 560 Ti jest na gwarancji ale gwarant odmowil naprawy spalił sie scalak w sekcji zasilania

Zepsutej raczej nikt nie kupił, mało kto posiada możliwość przylutowania rdzenia (do tego jest potrzebny sprzęt BGA który kosztuje po kilka tysięcy co najmniej) i nie ma pewności czy aby na pewno rdzeń nic z tego nie oberwał. A jeśli poszedł scalak w sekcji zasilania to nawet do zombi mod się nie nadaje :P. Na twoim miejsc bym się tak łatwo nie podawał - próbowałeś skorzystać z prawa do reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową? A jeśli to nie pomoże to do rzecznik spraw konsumenta. Sekcje zasilania same od siebie się nie palą jeżeli zasilacz jest dobry :slight_smile: .

Napisałem do rzecznika praw konsumenta zrobiliśmy odwołanie od ich decyzji zobaczymy co z tego będzie… zasilacz to Enermax Modu87+ EMG500AWT 80+ Gold Lot6 500W

fotka karty.

http://www.iv.pl/viewer.php?file=142232 … 307197.jpg

40237902487970392844.jpg

72557185273810468425.png