Procesor oszalał

(Webcam94) #1

Witam. Problem wyniknął jakieś parę dni temu gdy po włączeniu komputera, wykres pracy procesora w Menedżerze Zadań Windows szaleje:

screenshot357b.th.pngscreenshot359.th.png

To się zaczęło gdy zainstalowałem MioMore Desktop, na początku nic ale gdy znowu włączyłem komputer procesor oszalał, odinstalowałem program ale to nic nie dało. Gdy skanowałem dokładnie kompa wykrył mi 3 wirusy: 2trojany - skasowałem i jeden wirus o nazwie Heur.W32 w pliku systemowym który mogłem dać tylko do kwarantanny. Parę dni wcześniej ściągnąłem Metin2 ale nie uważam żeby to było od tego bo wcześniej też go miałem. Przedwczoraj bodajże program monitorujący komputer wskazał temp procesora 86 stopni! Laptop jest już trochę wysłużony;] Czy to coś poważnego? Da się to jakoś naprawić? Myślałem o przywróceniu systemu ale boje się trochę bo nigdy tego nie robiłem, nie jestem też jakimś tak zaawansowanym komputerowcem wiec prosiłbym o jakieś bardziej łopatologiczne wyjaśnienie;p

No i jeszcze jedno pytanko jak usunąć gry systemowe(Saper itp.)? Próbowałem przez oczyszczanie dysku ale...heh zamiast gier uwaliłem se Paint`a;p Jak mogę go odzyskać;p

P.S.

Zanim wysłałem tego posta sprawdziłem co to ten Heur.W32 i to chyba coś naprawdę poważnego;( Proszę o szybką pomoc.

W razie jakby temat już gdzieś był powtórzony to przepraszam, wasze forum jes takie wielkie, a ja mam nóż na gardle bo muszę szybko rozruchać komputer;{{{

(Olixxx94) #2

Daj log z HijackThis.

(Webcam94) #3

Eeee...oto chodzi tak;p Bo wiesz ja tam totalnie ciemny jestem;p

http://wklej.org/id/129425/

(sla17) #4

A co do sapera itp

Panel sterowania -> Dodaj Usuń programy -> Dodaj/Usuń składniki systemu windows -> Akcesoria i narzędzia -> Szczegóły i ochacz GRY.

(Olixxx94) #5

Fix w HijackThis.

(JNJN) #6

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN