Procesor-oszukanie komputera

Jak zrobić aby komputer myślał że mam procesor 1000?? (mam durona 900) Pewna gra potrzebuje tego, bo inaczej sie nie uruchomi. Podkręcanie nei wchodzi w grę. Nie chodzi mi o zwiekszenie mocy ale o oszukanie!

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Bez podkręcania nie da rady.

a jest jakis program do podkrecania? i dma rade durona podkrecic? nie moge przez biosa bo mam bios, ktory nie pozwala na podkrecanie a nie chce nowego wgrywac.

Jaka to gra ?

np clock gen, ale nie zawsze zadziała i jak się podkręca to trzeba mieć dobry zasilacz, i lepiej podkręcać z biosu.

ta gra to HP Czara Ognia oryginalna

Jaka to gra?

Gra powinna odpalić, lecz 1000Mhz wymagane jest do dość płynnej gry zapewne :slight_smile:

Harry Potter Czara Ognia

Ale to tak jest że jeśli nie spełnisz wymagań to wyskakuje: “Wystąpił błąd z aplikacją …”

Podaj całą treść błędu.

Gra na innym kompie działa? orginał? :stuck_out_tongue:

wiadomo ze orginal :slight_smile:

Nie bede instalowal na innym kompie bo nie chce miec klopotow z licencja :stuck_out_tongue:

http://images12.fotosik.pl/4/209e1b36cf89a043med.jpg

Nie wygląda to na raport o tym, że masz za słabego PCta

Jest to raczej jedyny sposób na sprawdzenie czy to twój komp jest winien, czy płytka.

Witam!

Kłopoty z licencją… a co to OEM hahaha?

Przecież grę możesz instalować na tylu kompach na ilu chcesz - nie jet w żaden sposób przypisana do konkretnego sprzętu - najwyżej jest zapis, o tym, że jednocześnie można korzystać z jednej instalacji w tym samym czasie.

instalowalem na drugim komputerze (procek 2000)

gra chodzi bez problemu

To może powinieneś zmienić procka na jakiś mocniejszy np na athlona Xp ??

To pewnei jakiś błąd systemowy.

W ogóle spotkaliście się w jakieś grze że jak nie spełniasz wymagań, to wyskakuje jakiś błąd…

Jaką masz grafe, a jaką wymaga gra?

Sterowniki przeinstaluj, jakieś ciut nowsze.

Właśnie sie spotkałem z czym takimś pierwszy raz. Wiem że to nei wina sterowników. Jestem pewny ze ta gra nie chodzi dlatego ze mam za slaby procesor. Grafike mam geforce 2 mx 400 64mb wiec wymagania grafy sa spelnione