Procesor - uszkodzenie przy montażu? 100% zużycia

Witam.Dzisiejszego dnia chciałem wyczyścić sobie komputer od podstaw no i coś mi sie niestety uszkodziło :frowning: a mianowicie chciałem zdjąć radiator z procesora i go wyczyścić robiłem wszystko jak należy delikatnie i dokładnie i pech chciał jak odginałem wajchy od radiatora usłyszałem chrupnięcie i za chwile na dół jednostki posypały sie dwa malutkie kawałeczki czarnego plastiku.Gdy już chciałem zamknąć wajchy ponownie to dolna część radiatora słabiej sie trzymała ale myślałem ze wszystko powinno być ok jednak myliłem sie.Uruchamiam komputer wszystko chodzi ok … włączam winampa i reszte tych programów co zawsze … i komputer zaczyna sie dusić 100% użycia procesora :(( … następnie przycisnąłem troszke radiator i komputer znow zaczal chodzić bez szwanku … i teraz mam problem bo nie wiem czy taka częśc co mi sie uszkodzila mozna dostać … czy grozi mi wymiana calego procesora … za pomoc z góry dziekuje … :frowning:

nie wiem co CI poszło … podstawka ?? albo chłodzenie procesor sie nie uszkodził chłodzenie to koszt 30 zł podstawka za 10 na allegro

… chłodzenie jest okej … wiatraczek sie kreci … a temp. procka wynosi 34 C … prędzej pewnie ta podstawka …

no to juz wiesz co robić

Plus dodatkowo nałóż świeżą pastę na CPU.