Procesor

Który procesor jest lepszy do gier:

INTEL P4 640 3.2GHz (800/2M/775 BOX)

INTEL P4 550 3.4GHz (800/1M/775 BOX)

Do gier ten jest wystarczający INTEL P4 640 3.2GHz (800/2M/775 BOX)

Ale mi dokładnie chodzi o pamięć podręczną, bo obydwa są w podobnej cenie tylko 3.2 ma pamięć podręczną 2 MB, a 3.4 1 MB,wieć który lepszy do gier?

Ten z 2MB pamięci podręcznej jest lepszy do WSZYSTKIEGO :!:

Bierz ten z 2 MB pamięci

Jeśli miałbyś do poświęcenia trochę wiecej grosza to poleciłbym ci procesor Pentium D http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19218 , Sam go posiadam, i chciarz raczej na nim pracuję to do gier jest bardo wydajny, a z tych których wymieniłeś to zdecydowanie ten z 2 mb L2. Acha tutaj masz mały tipsik jak zwiekszyć wydajność systemu z takowym procesorem, umnie to działa :smiley: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=26393

A Ty leniwiec znów wpadłeś się pochwalić ?? janek765 pisze że ma do wyboru taki lub taki a Ty mu pokazujesz 2x droższy. Weź pomyśl zanim napiszesz.

Przeczytaj uwarznie co napisałem, zamiast besztać :? . Zproponowałem poniewarz tem procesor jest do gier i wymagających aplikacji najlepszy. a pozatym, cytuję "jeśli miałbyś do poświęcenia trochę wiecej grosza to poleciłbym ci procesor Pentium D’ tak więc nie wiem czym tutaj zawiniłem …

Przeczytaj dokładnie a potem komentuj czyjeś wypowiedzi…

Leniwiec007

zainwestuj jeszcze w wydajny słownik ort. i bedzie cacy!

Jeśli leniwiec troche grosza to dla ciebie 2x większa cena to daruj sobie takie rady. A tak apropo przeczytałem twój post uważnie bo inaczej bym tego nie komentował. Może zaproponuj mu 4 x Xenon ?? Będzie jeszcze wydajniejszy co prawda będzie trzeba zainwestować “troche grosza” ale co tam.

Oczywiście bierz ten jak masz wybór - ten drugi też nie jest zły.

omg ale człowiek !

Po to jest chyba forum żeby mu pomóc w wyborze no nie ? to już nic zaproponować nie można ? a może koleś nie wie że jest taki procesor ?

aha zolciak…janek nie napisał że ma do wyboru te 2 procesory…tylko który z tych jest lepszy do gier ! więc nie widze przeszkód w zaproponowaniu czegoś innego.

Kolejny. I co 2 procesory w cenie ~1200 zł więc dobrze by było polecić coś w cenie ~2400zł. No na bank już mówiłem że 4 Xenony mogą być lepszym wyborem… No Comment

jak go na to stać to dlaczego nie?