Procesor

T7200 i T2500 są kompatybilne z Twoim Lenovo, * T2500(2GHz), 2MB L2 cache, T7200(2GHz), 4MB L2 cache*. Nie zastanawiaj się tylko który znajdziesz ten bierz.

NIe nie nie… To nie jest tak, że który chcesz, ten bierz. Właśnie trzeba się zastanowić nad tym, co chce się brać i dopiero kupować. A że z moim Lenovo są kompatybilne, biorę T7200. Zamknę temat jednak jak procesor przyjdzie i uruchomię działający, 64-bitowy komputer.

I to nie prawda, że nie odczujesz różnicy, odczujesz.

Ja wiem przecież, że między jednordzeniowym 1.73GHz a dwurdzeniowym 2.0GHz jest różnica. Spokojnie w GTA SA na 60 klatkach na takim procku mogę grać, bo GPU mam nie gorsze, a i ETS2 na niskich by pocisnął 25. Tak jak mówię, zamknę temat dopiero po montażu procesora, i jak okaże się że wszystko działa i zainstaluję na nim 64-bit Windowsa 8.1, którego niedawno kupiłem. Narazie czekam.

… ja zaczynam mieć wątpliwości co do Twojej logiki. Najpierw mówisz coś o “kolekcjonowaniu starego sprzetu”, później kupujesz system warty 2x tyle co laptop. Bo o zakup pirata za 10 zł z Allegro nie posądzam,… Dalej chcesz na tym odpalać gry, które pewnie nie będą kompatybilne nawet…

Zgłupiałem, ale to Twoja decyzja i kasa. :slight_smile:

Czy ja powiedziałem, że kupiłem system dla TEGO komputera? Powiedziałem że go kupiłem, ale go nie wykorzystałem na innym komputerze. Oraz chcę na tym odpalić gry, bo jak wcześniej powiedziałem, chcę sprawdzić, co wycisnę z tego komputera. Kapujesz, czy mam wytłumaczyć Ł O P A T O L O G I C Z N I E?

Nie unoś się, ja rozumiem chęć do zabawy, ale precyzyjnie rzecz ujmując o tym systemie nie wspomniałeś, że masz leżaka, tylko o zakupie. Dodatkowo gra, którą wzmiankowałeś, to łopatologicznie ma problemy z Windowsem 8, są poradniki, ale nie stawiałbym głowy, że ruszy… pewnie to zależy od wydania, które posiadasz - steam/płytka etc.

Stad moje watpliwości o kierunek tych zmian. PEACE . :wink:

Spk, Ł O P A T O L O G I C Z N I E to tylko wygłupy, po prostu większości ludzi muszę czasami tak tłumaczyć. A że ETS2 ma problemy z Win8.1 nie wiedziałem, bo mam aktualnie Windowsa 10, a jak miałem ósemkę, to nie wiedziałem o ISTNIENIU ETS2.

Czy ten zakup byłby odpowiedni?

Core 2 Duo T7200 2.00GHz 667MHz FSB Faktura Gw

Jeżeli masz na liscie zgodności z płytą, to jest OK. Tylko weź inną pastę/termopada. To pewnie będzie jakieś silver ag lub jeszcze gorszy silikon, przy 100% obciażeniu i pewnie zjechanym chłodzeniu zaboli…

w sensie nie brać tej w zestawie?

Dzięki za uprzedzenie, bo mógłbym się przejechać

Jak gratis, to bierz. Tylko miej swiadomość, że pewnie będziesz wymieniał. :wink:

Ale tak na poważnie: wziąć jakąś lepszą, bo chcę się tym pobawić na dłużej. Nie że wydam w sumie prawie 4 dyszki i mi zara radiator eksploduje :joy: a koszty nowego radiatora + procesora + czegoś tam jeszcze co eksploduje + prawdopodobnie moich rąk wyniesie trochę więcej niż oczekiwano…

Radiator nie eksploduje, będzie niestabilny i się wyłączy. A przynajmniej powinien.