Procesory który lepszy

(Dblegendos) #1

Chciałbym się zapytać jaki procesor jest lepszy

Petium 4 2.0 ghz czy Intell Celeron [R] 2.60 ghz interesuje mnie to bo obecnie mam starego kompa i w coś bym chciał zagrać zanim kupie nowego za parę tygodni

(Micoud81) #2

lepszy będzie P4.

(Goodprogram) #3

przy tej klasie procków to głównie patrz na taktownie,

lepszy celeron wg mnie, choc są one na podobnym poziomie

(Darth ReX) #4

Moim zdaniem lepszy P4.

Chyba P4 będzie lepszym wyborem. :wink:

(Dblegendos) #6

Hehe tak się składa, że miałem na myśli tylko który lepszy, bo mam tego starego i gre która ma rozsądne wymogi, to

Rozsądne wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 64 MB, 2.5 GB HDD.

A ja mam tego intela i ponad jeden gb ram i grafikę geforce 440 max 64mb i teraz moge kierować pytanie, czy mi pójdzie ta gra bez zacinkii, czy jednak nie ma co instalować, bo patrze głównie teraz na procesor, a wiem, że dużo od niego zależy.

(Darth ReX) #7

Powiedz jaka to gierka.

(Wigrus1) #8

ja to bym zmienił grafę, bo ona najwyższych lotów nie jest.

Co do proca to się nie przejmuj, że masz na sam styk, aż takiego wielkiego znaczenia to mieć nie będzie. I wiadomo ten pentium 4 2ghz lepszy :slight_smile:

(McDracullo) #9

I do tego ram.

Pamiętaj o zasilaczu!

(Darth ReX) #10

Ale on napisał, że kupuje nowy komputer za parę tygodni, więc ocb?

(McDracullo) #11

To nie rozumiem jednego. Jeśli za parę tygodni kupuje nowy komputer, to albo wymienia grafikę, pamiętając o zasilaczu, albo nie robi nic. Ram by się przydał bo będzie ograniczał grafę. Nie rozumiem Twojego toku myślenia - wymienia kompa, to zasilacz nie potrzebny (a jak mu zasilacz grafy nie pociągnie i/lub padnie razem z nową grafą). Może kupić lpeszy zasilacz, który będzie już przeznaczony do nowego komputetra (nie wyrzuci pieniędzy).

Jeśli chodzi o wymianę procka - nie wymieniaj. Jeśli za kilka tygodni masz wyminić PC. Dużej róznicy i tak nie odczujesz.

(Kuzyn Tosiek) #12

Poczekaj na tego nowego kompa :wink:

(Darth ReX) #13

McDracullo , mi chodzi o to, że nie wiem, po co wy doradzacie, co wymienić w tym komputerze, skoro i tak kupuje nowy? Nie lepiej przeznaczyć tą kasę w nowy komp?

(Wigrus1) #14

to nie łaska było napisać o tym wcześniej, tylko udawać hojraka?..

jak kupuje kompa nowego to wiadomo lepiej poczekąć i kaskę wrzucić w lepszego kompa(nawet jak by to było 50 zł, o i grafa może lepsza już by byla).

(Darth ReX) #15

Oj no bo wy piszecie o tylu zmianach, jakby on z ten komp miał mieć jeszcze przez rok.