Procesory który lepszy

Chciałbym się zapytać jaki procesor jest lepszy

Petium 4 2.0 ghz czy Intell Celeron [R] 2.60 ghz interesuje mnie to bo obecnie mam starego kompa i w coś bym chciał zagrać zanim kupie nowego za parę tygodni

lepszy będzie P4.

przy tej klasie procków to głównie patrz na taktownie,

lepszy celeron wg mnie, choc są one na podobnym poziomie

Moim zdaniem lepszy P4.

Chyba P4 będzie lepszym wyborem. :wink:

Hehe tak się składa, że miałem na myśli tylko który lepszy, bo mam tego starego i gre która ma rozsądne wymogi, to

Rozsądne wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 64 MB, 2.5 GB HDD.

A ja mam tego intela i ponad jeden gb ram i grafikę geforce 440 max 64mb i teraz moge kierować pytanie, czy mi pójdzie ta gra bez zacinkii, czy jednak nie ma co instalować, bo patrze głównie teraz na procesor, a wiem, że dużo od niego zależy.

Powiedz jaka to gierka.

ja to bym zmienił grafę, bo ona najwyższych lotów nie jest.

Co do proca to się nie przejmuj, że masz na sam styk, aż takiego wielkiego znaczenia to mieć nie będzie. I wiadomo ten pentium 4 2ghz lepszy :slight_smile:

I do tego ram.

Pamiętaj o zasilaczu!

Ale on napisał, że kupuje nowy komputer za parę tygodni, więc ocb?

To nie rozumiem jednego. Jeśli za parę tygodni kupuje nowy komputer, to albo wymienia grafikę, pamiętając o zasilaczu, albo nie robi nic. Ram by się przydał bo będzie ograniczał grafę. Nie rozumiem Twojego toku myślenia - wymienia kompa, to zasilacz nie potrzebny (a jak mu zasilacz grafy nie pociągnie i/lub padnie razem z nową grafą). Może kupić lpeszy zasilacz, który będzie już przeznaczony do nowego komputetra (nie wyrzuci pieniędzy).

Jeśli chodzi o wymianę procka - nie wymieniaj. Jeśli za kilka tygodni masz wyminić PC. Dużej róznicy i tak nie odczujesz.

Poczekaj na tego nowego kompa :wink:

McDracullo , mi chodzi o to, że nie wiem, po co wy doradzacie, co wymienić w tym komputerze, skoro i tak kupuje nowy? Nie lepiej przeznaczyć tą kasę w nowy komp?

to nie łaska było napisać o tym wcześniej, tylko udawać hojraka?..

jak kupuje kompa nowego to wiadomo lepiej poczekąć i kaskę wrzucić w lepszego kompa(nawet jak by to było 50 zł, o i grafa może lepsza już by byla).

Oj no bo wy piszecie o tylu zmianach, jakby on z ten komp miał mieć jeszcze przez rok.