PROCESORY P4M 3,2GHZ do stacjonarnego

Witam

Mam pytanie czy ten procesor będzie pracował ze zwykłym komputerem stacjonarnym.

owned… sorry nie mogłem :smiley:

Co rozumiesz poprzez pojecie zwykły :stuck_out_tongue: może, że są jakieś niezwykłe i udziwnione w alternatywie?

Zaliczyłem do niezwykłych notebooka.

Mam taki procesor i chcę się go pozbyć miałem już klijęta ale zadał mi takie pytanie:

Też mi się wydaje, że do notebooka jest.

EDIT

http://www.cpu-world.com/sspec/SL/SL7NB.html

Dokładnie ten procek

to jest procesor mobilny zapomnij o instalacji na pc

Witam,

miałem kiedyś taki procek i na wszystkich płytach nie startował… na pewno będzie śmigał na Fujitsu-siemens D-1561 i na niej odpalił… Później dorobiłem się asus P4C800-e dlx i za diabła nie chciał ruszyć(prawdopodobnie nie służy mu chipset875)

Nie wiem jak sprawa wygląda z resztą płyt na chipsecie intela 865, ale skoro trybił na F-Sie to myślę że powinien chodzić na innych płytach z tym chipsetem…

Powodzenia…

z tymi mobilnymi P4 sprawa wyglada w ten sposob ze na jednych plytach dzialaja na innych nie dlatego gdy nie wiesz czy pójdzie na danej płycie głównej to lepiej odpuscić i kupić normalnego desktopowego P4 z mojego doświadczenia moge powiedzieć, że mialem kiedyś płytę główna asrock p4i65g i na niej poszedl jakiś mobilny p4 (nie pamiętam jaki model bo włożyłem go tylko testowo) ale wykrywało go jako wolniejszy model czy jakoś tak (w kazdym razie taktowanie ustawiało niższe niż nominalne) co nie przeszkadzało w normalnym działaniu