Procesy z "*32" na końcu

Witam, dosłownie godzine temu “przesiadłem” się na win’a 7. 64-bitowego. Niektóre procesy mają *32 na końcu. Tak ma być? Wybaczcie, jestem zielony w tej dziedzinie. Przy okazji: W zakładce “usługi” w menedżerze zadań mam WSearch (Windows Search). Powinienem coś z tym zrobić? czytałem, że WSearch to spyware w przeglądarce aczkolwiek wydaje mi się że to 2 różne rzeczy tylko nazwa taka sama :slight_smile:

 

Przydałby się ktoś kto odpowiadałby na moje wątpliwości, najlepiej na priv bo nie chcę spamowac forum. Byłbym bardzo wdzięczny.

tak. Tak ma być ponieważ nie wszystkie programy/procesy są 64 bitowe.

Windows Search odpowiada za indeksowanie to jak np. w menu start coś wpisujesz żeby to ci się szybciej wyświetlało.

Procesy *32 to procesy 32-bitowe.

Windows starych to indeks plików ma dysku generalnie lepiej jest to wyłączyć pożera ram i nic nie daje tak naprawdę przy prędkości dzisiejszych dysków a nawet potrafi zamulić dysk.

 

To już zależy tylko i wyłącznie od tego w jaki sposób używa się Menu Start, bo jeśli wyszukujesz poprzez wpisywanie nazwy szukanego komponentu systemu/programu to Windows Search zdecydowanie to usprawnia. Jeżeli natomiast rozsuwasz po kolei “Wszystkie programy” itd. to można wyłączyć.