Producenci zasilaczy - który według Ciebie jest najlepszy?

NA forum często mniej lub bardziej słusznie mówi się o tym żeby wymienic zasilacz na inny i to takiego, a nie innego producenta. Chciałbym rozwiązac wszelkie flame’y na temat zasilaczy jedną ankietą.

Mile widziane rzetelne uzasadnienia waszych odpowiedzi.

P.S.

Zrobiłem tę ankietę także dlatego by samemu dowiedziec się na jakie zasilacze warto chociażby spojrzec, a o innych nawet nie myslec.

amacrox, chieftec, modecom MC tylko i wyłącznie

o ile pamiętam, to było coś takiego…

a gdzie jest codegan?? to najlepszy zasilacz…

Amacrox, Be Quiet, Modecom MC są to zasilacze produkcji Fortron.

Modecom MC to jest to samo co Amacrox Warrior, tylko że modecom ma głośniejszy wentylator i inny kolor obudowy, Fortron robi bardzo dobre zasilacze.

Antec, Topower, Tagan (produkcja Topower), HuntKey, Enermax, Corsair, Seasonic, Zalman, Chieftec te firmy też robią bardzo dobre zasilacze.

Codegen, Colorsit, Tracer, I-Box, Modecom Feel te zasilacze to są słabej jakości, brak zabezpieczeń, głośne, zawyżoną moc na naklejce mają, jak te zasilacze się spalą to często zabierają za sobą inne podzespoły do innego świata

Przepraszam jeśli pominąłem jakiegokolwiek producenta w ankiecie. Jeśli takie braki występują proszę poprostu napisac jaki producent według was jest najlepszy.

goodprogram

Nawet jeśli tak, to było i napewno nie było niedawno, a takie dane należy aktualizowac jak najczęściej, więc według mnie ta ankieta ma jak najbardziej sens.

Tracer for Life :mrgreen: Oczywiście zartuje :stuck_out_tongue: Tak na serio to wg. mnie Amacrox =] ew. Be-Quiet

Którego nie weźmiesz będzie dobry oprócz tych

A jakiej firmy to zasilacz? I czy sądzicie że będzie dobry?

e464039bfd2e9ec0m.jpg

według mnie Chieftec najlepszy

Bez naklejki to nie wiadomo jakiej firmy, fajne zamocowanie zasilacza :stuck_out_tongue:

musiałem wymeldować zasilacz z oryginalnego miejsca… bo mi przeszkadzał i płyta się nie ściła…

4f47dd8363638a03m.jpg

A pytam dlatego że ciekawi mnie czy poza naklejką zasilacze mają coś charakterystycznego w środku, ale z drugiej strony kto rozbiera zasilacz…