Profesjonalne Forum

Ok już wszystko wiem zrobiłem forum ale już ostatnie pytanie jak zrobić reklamę żeby ludzie wchodzili na forum ? :slight_smile:

Proponuje wykupić reklame na dobreprogramy.pl :smiley: w np topie żeby wyświetlał się na DP Twój baner, odwiedzalność gwarantowana :lol:

Jakby każdy wiedział, to by nikt nie wiedział. Sam musisz pomyśleć, zrobić, zaskoczyć, przyciągnąć.

Bo zobacz - gdyby była uniwersalna rada - każdy ją by stosował. Gdyby każdy stosował - to każda witryna byłaby taka sama i nudna.

Lepiej nie zabieraj sie do tworzenia forum, skoro nie wiesz nawet jak zrobić reklamę. Wykup reklame, na znanych portalach internetowych, ale dopiero wtedy gdy się forum rozbuduje. Nikt nie będzie wchodził i się rejestrował na forum, jeśli będzie ładna reklama, a na forum będzie 5 użytkowników.

Na początek dodawaj do katalogów. Zapraszaj znajomych. Wymieniaj się linkami. Dodawaj link do strony w podpisie na forach (jeśli wolno).

Oraz reklamuj się na forach reklamowych lub takich co posiadają dział do reklamy. Następnie jak już się rozbuduje wykupujesz płatną reklamę np. na google.pl :wink:

Paweł3779, Jaki normlany serwis wymieni się linkiem z serwisem który ma odwiedzalność równą 0 bądź nawet z 1tyś unikalnych użytkowników miesięcznie ? Tylko drugi taki pusty serwis, a nie o to chodzi żeby mieć setke linków nic nie zmieniającaych tylko kilka konkretnych.

W ogóle dodawanie do katalogów itd to jest taka troche syzyfowa praca, zresztą on samemu nie zrobi dobrej strony to widać od razu…

Zwiru^24, jeśli chcesz mieć naprawdę profesjonalne forum, to wyłóż pare stówek komuś kto się na tym zna, osobie prywatnej/firmie, napiszcie umowe, czego oczekujesz.

Polecam http://zlecenia.przez.net łatwo tam kogoś takiego byś znalazł (ale też trzeba uważać na oszustów), bo szczerze to nie widze najmniejszych szans żebyś sie wybił sam w sieci, kreowanie wizerunku, to wbrew pozorą nie jest taka prosta robota.

  1. Bierzesz znajomych do rozkręcenia forum

  2. Potem Dodajesz na forum reklamy Google żeby mieć jakiekolwiek zyski

  3. Fora reklamowe, katalogi itd.

  4. Jak forum ci sie trochę rozrusza to kupujesz płatną reklame

A jak,np. na forum jest ikonka Nowy tema czy jakaś tam to jak mogę zmienić na swoją bo mam kilka na komputerze ale nie wiem jak wrzucić na forum ?

Możesz, tylko powiedz jaki masz w końcu skrypt forum? A najlepiej pogoogluj.

chodzi ci o to gdzie zrobiłem to forum ? jeśli tak to na cba.pl

SyntaxErrorowi chodzi o to czy użyleś phBB czy myBB

Jak to nie wiesz, gdzie założyłeś forum? Adresu swojego forum nie znać… Użyj dla forum skryptu najlepiej PhpBB albo MyBB.

No to ja mam PhpBB

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=php … =&aq=f&oq=

Dzięki za link ale tam nic nie znalazłem :frowning:

Dodane 11.03.2009 (Śr) 16:05

Dobra już nic nie trzeba już mam

Widzisz? Wystarczy troszkę poszukać i wszystko się znajdzie…

Znajdujesz na ftp tą ikonę, usuwasz ja, wstawiasz swoją w to samo miejsce nazwaną tak samo jak ta stara.