Profesjonalne zgłoszenia w publicznym bugtrackerze Windows 10


1 polubienie

Jeszcze gorzej niż u nas na forum :joy:

:rofl::upside_down_face: poziom poraża… [no comment]

Porównaj np. z takim bug trackerem Ubuntu:
https://bugs.launchpad.net/ubuntu

Nie będę tu linkować bug trackera Arch Linux lub Gentoo, bo wyjdzie „zbyt jaskrawy kontrast” :wink:

Cóż mogę powiedzieć. Taki poziom reprezentuje tzw. mityczny „zwykły użytkownik”. To są osoby, którym jak powiesz, że ma kliknąć na to „kolorowe kółko”, żeby wejść do Internetu, a Google Chrome zmieni ikonkę albo ktoś im tą ikonkę usunie z paska zadań, to nie wiedzą co zrobić. I głównie te osoby okupują to Centrum opinii w Windows 10. Gdyby Microsoft zrobił to jako stronę WWW, która jest gdzieś ukryta w Internecie, to pewnie rejestrowali by się ludzie, którzy mają jakieś pojęcie. A jak wsadzili na każdy komputer z preinstalowanym Windows 10 aplikację Centrum opinii nie wymagającą nawet logowania, to mają efekty.

Może zrobili to celowo. Taki zawór bezpieczeństwa, żeby każdy zdenerwowany miał miejsce się wyżyć i myślał ze kogoś to obchodzi :wink:

Przypominam, że to tym zastąpiono dział testerów :slight_smile:

1 polubienie

Zobaczyłem 1 wpis w 2-gim oknie. Nie ma na windows zwiększ graniczną głośność?
glo2

Pewnie wtedy robi się to w zakładce efekty dźwiękowe jak się zainstaluje sterownik lepszy niż generyczny MS np. odpowiedni Realtek dodający „Equalizer”.

W sumie ciekawe czy takie 150% jest jakościowo tak samo dobre jak przestery/normalizacja.

Zależy od urządzenia wyjścia. Na słuchawkach słychać przestery, a dobre kino domowe sobie z tym radzi i dźwięk jest normalny, ale głośniejszy. Może to zasługa tylko tego, że dźwięk idzie po HDMI.
W sumie jak się wepnę ze słuchawkami bezpośrednio w amplituner to efekt ten sam, co po podpięciu do PC bezpośrednio.