Profesor Henry na Windows 7

witam…

Mam takie pytanie odnośnie programu do nauki języka angielskiego “Profesor Henry” korzystałem z tego programu jakiś czas na Viście i jestem zadowolony z efektów jakie uzyskałem teraz mam Windows Seven i zamierzam używać tego programu nadal ale jest jedno takie małe ale:

program ten jest na 2 płytach CD , jedną płytę się instaluje na kompie a drugą wkłada do napędu za każdym razem gdy przerabiamy lekcje, bez drugiej płyty program w ogóle nie wystartuje, przy intensywności nauki jaki ja stosuje obawiam się o napęd w moim laptopie, w poprzednim laptopie w którym używałem tego programu po 2 miesiącach intensywnej nauki i nie wyciągania płyty z napędu pojawiły się 2 pokaźne rysy na płycie i napęd zaczął charczeć dziwnie z tego też tytułu mam taki pomysł tylko nie potrafię go zrealizować jak narazie , może ktoś na tym forum wie jak to zrobić i pomoże jeśli to możliwe a chodzi mi o taką sprawę:

czy da rade lub czy jest taka opcja aby zawartość drugiej płyty umieścić na pendrivie tak aby przy uruchomieniu programu wszystko działało tak samo jak z użyciem napędu CD ?? eliminując CD ??

z góry dzięki za pomoc

A może tak zgrać obraz drugiej płyty i zamontować w wirtualnym napędzie.

jak to zrobić ??

EDIT:

alcohol 120% dał rade i nawet działa

daemon tools nie dał rady albo ja nie poradziłem sobie z tym programem

dzięki za podpowiedź