Profile w kliencie poczty - Opera

Witam

Jako klienta poczty używam przeglądarki Opera w którym mam zapisane 3 konta pocztowe, w związku z tym mam pytanie.

Czy istnieje jakaś możliwość wyświetlania profili tych kont?

Obecnie niezależnie od tego z jakiego konta sprawdzam poczte, to wszystkie e-mail’e wyświetlają się na jednej karcie a chciałbym aby było to jakoś uporządkowane.

Chodzi mi o to by były w menu widoczne 3 profile (np: konto1, konto2 i konto3) i po kliknięciu na konkretne konto, wyświetlały się e-mail’e odebrane TYLKO z tego konta

…mam nadzieję, że dość jasno wyjaśniłem

Czy Opera oferuje w ogóle takie funcje…a może są odpowiednie plugin’y

Jedyne co mi w tej chwili przychodzi do głowy, to filtry wiadomości, typu 'Jeżeli wiadomość jest adresowana do … przenieś do folderu cośtam. A potem ewentualnie przyciski na pasku narzędzi otwierające bezpośrednio dany folder.

Klikasz prawym przyciskiem myszy na odebrane, przechodzisz na “pokaż wiadomości z” i wybierasz konto, z którego mają być widoczne wiadomości. W operze nie ma czegoś takiego jak profile, żeby nie dublować kont. Po co ci oddzielny profil, skoro masz w Windowsie/Linuxie możliwość tworzenia kont systemowych?

Po to, żeby mieć jako taki porządek (przynajmniej wizualny) w gąszczu folderów pocztowych? Niektórzy tak wolą. Zresztą… Poza Operą i Outlook Expressem nie ma chyba programu pocztowego, który ładował by wszystkie maile do jednego worka.

A to co proponujesz to dość niewygodna sytuacja. Wyobraź sobie, że aby zobaczyć maile tylko z konta na wp.pl logujesz się na systemowe konto ‘jaś’, a jak masz kaprys widzieć tylko maile z onetu przelogowujesz się na konto ‘małgosia’. Baardzo to wygodne, prawda? ;-D

Jest dokładnie tak jak pisze goomish

…puki co to pasuje mi na razie opcja:

dzięki za podpowiedzi