Prog do włączenia i wyłączenia usług

Witam,

Jak się nz. prog do wyłączenia i włączenia usług???

Hey !!

Taki sposob Mi nie działa:(

MUSI działać. Czy jest jakiś komunikat systemu podczas próby wyłączenia lub włączenia danej usługi?

Komunikat jest podczas ukazania się konsoli :shock:

Nie mam uruchomionej usługi mmc.exe - najważniejszej do uruchomienia nie ktorych progow…

menu start/uruchom i polecenie

cmd, ENTER

a potem

start mmc.exe a następnie dodaj sobie przystawkę z menu “plik”

A jaką przystawkę mam dodać??

Przystawkę usług

Robię tak, ale wydaje Mi się, że ona, ża każdym razem się resetuje(nic sie nie zmienia).

Zapisywałem, ale i to nie pomogło :frowning:

A windowsowskie urzadzenie “MSCONFIG” =>zakładka USŁUGI- może ten program wystarzy??

A nie prościej Start > Panel Sterowania > Narzędzia administracyjne > Usługi

Będzie działać pod warunkiem, że panel sterowania masz jako menu a nie jak domyślnie link.

pzdro

Domyślnie link??

Wchodzę w komputer/panel sterowania/Narzędzia administracyjne/usługi

I ukazuje Mi się błąd :shock:

to wejdz w:

START=>URUCHOM=>MSCONFIG->zakładka USŁUGI

to powinno działac :smiley:

Ale to przy starcie systemu. Jak chodzi i chcesz wyłączyć bez restartu to tylko przez narzędzia administracyjne czy jakoś tak.

Ale to NIE DZIAŁA :o

Pisałem już o tym wcześniej…

Jaki system ?? Windows 2000 a moze masz Windows FLP ?? Tam nie ma w domyslnej instalacji msconfig-a

Wiem. Ale poprawiam przedmowcę.

Słuchaj czy ty masz prawa administratora czy nie. Bo jak nie to możesz tylko pomarzyć.

Ale nie napisałeś, że nie działa Ci większość plików exe, o czym można się dowiedzieć z innych Twoich postów.

Prawdopodobnie masz zainfekowane pliki exe, albo totalnie skopany system, w wyniku ciągłej zmiany programów anty.

Też tak miałem to tylko re-instalka pomogła.

http://www.deepeshagarwal.tk/ - kliknij downloads u góry, potem product page pod miniaturą przy ServiceController XP , następnie

download file u dołu i w końcu jakiś mirror pod free downloads

autor b.egzotyczny, ale program działa i przynajmniej u mnie nie sprawia żadnych problemow