Program 3uTools dla Windows i import plików video


Witam!
Mam pytanie: jak odtworzyć zaimportowane za pomocą programu 3uTools pliki video? Dodaję je do zakładki “System Video”. Zakładka “Video Apps” podobno oferuje import do innych odtwarzaczy, ale one nie są pobierane z App Store, tylko pliki *.ipa nie wiadomo skąd i co to wgl jest.
Gdzie niby jest ten systemowy odtwarzacz video? Pytam, bo chciałem zrobić film na YT o programie 3uTools jako alternatywie do iTunes, za którym swoją drogą nie przepadam.
Ktoś coś? Z góry dzięki :slight_smile:

Jak zaimportujesz film to chyba musisz go eksportować do danego formatu - to masz na myśli ?

Nie, po imporcie nie ma go nigdzie na urządzeniu. Moim iUrządzeniem jest stary, ale jary iPhone 6S z iOS’em 14.4.1.

Na powyższym screenie widać to w ten sposób że musisz zaznaczyć plik wideo w krateczce i wtedy powinienes miec możliwość go odtworzyć.

Tak, ale na komputerze, a nie w systemie iOS.

Proszę Was, jak ktoś ma iPhone’a, to niech zainstaluje 3uTools i dla mnie sprawdzi. Z góry dzięki :slight_smile: Ja ten film może nagram dopiero za jakiś miesiąc, bo mam inne zaplanowane, także spoko, ale liczę na Waszą pomoc i porady. W końcu jestem użytkownikiem Androida na co dzień i przy nim raczej pozostanę. iOS’a traktuję jak poszerzenie swojej wiedzy i skoro mam możliwość pobawienia się po swojemu iPhone’em, to czemu nie zrobić filmików na YT?

Przypomnij się jutro od 7 to sprawdzę na pracowniczym

O 7 rano nie dam rady.

Przypominam się teraz, możesz zobaczyć?

chodzi o transfer filmu z iOS na program w iSO i odtworzenie go w programie na iOS ?

Nie, zainstaluj 3uTools, wybierz zakładkę “Video” i zaimportuj plik video z komputera do iOS. Potem go spróbuj znaleźć w iPhonie. Jaki to iPhone?

Chwila, dopiero działam

iPad 9.7

Zainstalowałem nPlayer, zaimportowałem plik filmowy na program. Kliknąłem 2x na nazwie pliku który zaimportowałem.
Potem wszedłem na tablet, menadżer plików, belka po lewej - Lokalizacje -> Na moim iPadzie. Folder odtwarzacza nPlayer i tam mam film. I działa :wink:

nPlayer pobrałeś z App Store?
[EDIT]
Pewnie nPlayer zainstalowałeś przez 3uTools. Jest to bezpieczne? Liczyłem na to, że pójdzie zaimportować do “System Video”.

No raczej bezpieczne.

Tak? Taki np. oPlayer jest płatny, a 3uTools pobiera za free. No nie wiem…

Nie znam się. Apple dla mnie to czarna magia

Chyba na filmie powiem, że do zgrywania filmów przy użyciu 3uTools potrzebny jest płatny odtwarzacz - najlepiej pobrany z App Store, a nie z jakichś pewnie chińskich serwerów.

Tak będzie dobrze, jak tak powiem?
Niech się ktoś inny wypowie.

Osobiście ja bym nie pobierał aplikacji dla iOS z poza App Store’a.

Jeszcze jedno:
Funkcja zgrywania zdjęć (zakładka Photo i podzakładka “Camera Roll” też wymaga jakiejś aplikacji “PicTools”, której nawet nie ma w App Store.
Co i jak powiedzieć na YT?

Może zamiast podawać że płatny, daj info że zewnętrzny. A wybór jest użytkownika. Ew. możesz dopowiedzieć jaki Ty wybrałeś i dlaczego :slight_smile:

Sprawdź dla mnie jeszcze import zdjęć do “Photo Library”. Masz po imporcie opcję “Delete” aktywną?
Link do mojego kanału:
(6) Dawid Ćwikła - YouTube

Przestaje mi się podobać chyba to 3uTools. Jak tak dalej pójdzie, to chyba dam sobie spokój. Że też nie można normalnie skopiować pliku przez “Mój komputer” bez cudowania.