Program, abym mogla przegrywac pliki z komputera na motorole

Zapewne bylo wiele juz takich wątków, jednak linki juz wiekszosci z nich nieistnieja. Dlatego proszę Was teraz o pomoc. Mam Motorole V3 :D:D I czy moglibyscie i podac jakis program tak jak w temacie abym mogla przegrywac muzyke, tapety itd. z komputera na kome?? Bo jak czytalam to bylo strasznie skomplikowane (a ja blondynka wiec wiece) powypisywane po 5 programow, ktore trzeba zainstalowac :confused: Poradzicie mi cos, podacie link itp. ?? PLISKA !!

http://sugestie.webd.pl/downloads.php?c … info_id=17 <---- to jest jakiś menadżer plików do motek

Witam.Zajrzyj tu a napewno znajdziesz

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=9

Dział obsługa urządzeń mobilnych

Nie używaj CLAPS LOCK!!

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przypominam, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie swojego posta. W przypadku zignorowania prośby, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

mobile phone tools lub motorla phone tools nie wiem czy się one czymś różmią ale jak szukałem to częśc była darmowa część nie. Ale wyglądają podobnie. ale ja miałem to na płytce razem z kablem do motoroli i z telefonem zresztą też. w google napewno znajdziesz.

Najlepszy i najwygodniejszy dla użytkownika jest program Motorola Mobile Phone Tools, z tym że powinien być on dołączony do telefonu, zwłaszcza do słynnej V3… Program można też kupić osobno, ale wydawanie ponad 100 zł na samo kopiowanie plików chyba mija się z celem i lepiej przesyłać takie pliki poprzez MMS-y lub Bluetooth.

ja polecam p2k Commander.

u mnie był dołączony do teelefonu oraz gdy kupowałem kabel był dołączony do kabla a kabel kosztował 30 zł czyli w te cenie była płyta z tym programem. Szukaj na google napewno znajdziesz