Program antyspyware który lepszy?

Mam pytanie jakis program antyspyware polecacie?? ewido anti-malware, Spyware Doctor, a-squared StartCenter czy jeszcze jakis inny?? Oraz chciałbym się dowiedziec jaki program antyialerowy jest dobry??

Przenosiny do działu Bezpieczeństwo

ja polecam ten … ale z tego co pamietam bylo pare razy na forum takie zapytanie … :slight_smile:

ja polecam spysweeper (płatny) oraz ewido anti-malware (bezpłatny ale jest wersja płatna —> posiadasz ochronę tzw. guard )

a gdzie mogę dostać wersję bezplatną awido anti-malware??

z pelnym ‘‘wyposarzeniem’’ jest tylko platna :

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=16762

A ja polecam wtyczkę anty-spyware do programu Outpost Firewall Pro 3.x :mrgreen:

a czy np. współpraca avasta, ewigo z guardem i zoom alarma byłaby dobra?? Wystarczyłaby taka zapora?? A tak przy okazji mam wałsnie zainstalowane te 3 antyspyware ewido, a-squaerd i spyware doctor oraz ad-aware personal którego z tych warto zostawić??

Tak. Chociaż nie wiem po co Ci dwa spyware. Wybierz jeden. W moim mniemaniu z tych dwóch lepszy jest ewido.

Więc zainstaluj awast + ewido + Zone Alarm.

Ale mi chodzi o ta wersje ewigo z ochrona guard to ja zostawić czy ta bez ochrony??

a co do zone alarma to jaki to powinien byc bo wiem ze jest jakis antyspyware, interenet security itp?? Ja juz nic nie wiem :smiley: