Program Ashampoo AntiSpyWare

mam pytanie:chcę pobrać ten program a ukazuje mi się taki teks"The e-mail address entered is either invalid or not acceptable. Please try again and/or use a different e-mail address." kto mo pomoże? co mam zrobić ,żeby to ustrojstwo można było zarejestrować? Dzięki bardzo

ja sprobuje

chodzi o to ze tenn adres im nie pasuje i musisz podać inny

tak więc spróbuj z innego e-maila

czy to oznacza,że muszę się na innej poczcie zarejestrować? jest to wyjątkowo głupie,ale serdeczne dzięki

Dokładnie tak. Być może obecna poczta z której korzystasz została zablokowana przez Ashampoo i tyle.

wysłałam,dostałam list z którego nic nie wynika ponieważ nie mogę uruchomić go w języku polskim innymi słowy jestem w punkcie wyjściowym djabli mnie wezmą i co dalej? :twisted: :evil: :oops: ![;

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 12:43

a może to ustrojstwo jest do kupienia? jeżeli tak to za ile Dz.B.

podaj treść listu pobawimy sie w “translate” :smiley:

oczywiscie bez jakiś poufnych danych typu hasła…

mburdalska

Jest tam zapewne link, na który musisz ponownie podać adres mailowy , w celu - jak podaje Ashampoo wyeliminowania pomyłki wysłania klucza do przypadkowego odbiorcy - dostaniesz jeszcze jedną odpowiedź, a w niej winien być klucz… :slight_smile:

Pozdrawiam

już kombinowałam jak koń pod górkę,ale to wszystko jest po angielsku a w polskim programie nie przyjmuje mi tych kluczy-pozdrawiam

To ile tych kluczy masz ? - powinienien być jeden.

Masz kod aktywacyjny ?

Pozdrawiam

dostałam dwa rodzje kluczy a mianowicie 1/AASWAO-7706AB-265439 a 2/WQR2476HTZ i żaden nie pasuje jest jeszcze ostatnia opcja możliwa ,to ja nie wiem jak to się robi i jest to chyba nagorsza prawda-Dz.B.

mburdalska

Nie mam tego programu, nie wiem co oni naprzysyłali, ale korzystam z innego softu Ashampoo. Klucz aktywacyjny to zapewne ten o początku AASWAO***** - wprowadź go do odpowiedniej rubryki rejestracyjnej- Wpisz klucz - najlepiej skopiuj i wklej, wyeliminuje to możliwość mylnego wpisu, następnie kliknij - Sprawdź kod - ok. i winna się uruchomić pełna wersja. Zaktualizuj bazę szkodników i używaj… :slight_smile:

Pozdrawiam

jak mi się uda to chyba ze skóry wyskoczę Dz.B