Program: Backup przy starcie systemu

witam.

Ostatnio postawiłem nowy system i chciałbym zrobić backup mojej partycji z systemem, żeby uniknąć ponownych instalacji Windows. Szukam programu do Backupu którym mógłbym wykonać następujący manewr: otóż chciałbym móc zrobić przywracanie systemu przy każdej okazji włączania komputera. Coś takiego jest zastosowane w każdym nowym notebooku z systemem Vista. Zaraz przy włączaniu systemu można wybrać jakąś kombinacją klawiszy przywracanie systemu. Jeśli się nie mylę, odpowiedzialna za to była ukryta partycja, z której zawsze można było przywrócić “czysty” system. Chciałbym zrobić coś takiego z XP-kiem. Chciałbym uniknąć np. takiej sytuacji (system padł, nie można włączyć Windows i teraz gdzie to ja miałem tę płytkę startową, żeby odpalić obraz zapisany na dysku). Chciałbym móc, np. tak jak jest to w momencie wyborze systemu, jeśli jest postawionych więcej niż jeden, móc wybrać opcję np. “przywróć system”. Czy jest jakiś program, który pozwoli mi stworzyć taką partycję bootowalną (najlepiej ukrytą) z obrazem partycji systemowej?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

można takie coś zrobić za pomocą Acronis True Image - 9 wersja pojawiała się w gazetach komputerowych…

bardzo dobry program do robienia backupu

Acronis True Image Home 11