Program bezpłatny - kopiowanie płyt

Hej!

Znacie jakiś bezpłatny program do kopiowania płyty na płytę. Z tego co widzę, to wszystkie oferują nagrywanie, a nie mogę nic znaleźć do skopiowania płyty.

pozdrawiam

asia

Przjerzyj:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=37&filtr=1

A po co Ci program?

Systemowe kopiowanie nie wystarczy?

zwykłe nero dostarczane do nagrywarki ładnie kopiuje, albo jak poprzednik napisał w windowsie jest program.

Dziękuję za odpowiedzi,

wydaje mi się to mało prawdopodobne, że w Windowsie można skopiować płytę “w locie”, ale skoro tak piszecie, to proszę o info jak to zrobić. Oczywiście nie chodzi o ręczne skopiowanie płyty na dysk i nagranie tego na płytke.

pozdrawiam

Dołączę się do pytania jak w Windowsie można skopiować płytę

czyli użytkownicy windowsa nie wiedzą jak nagrać płytkę za pomocą narzedzia wbudowanego przez microsoft???

Złączono Posta : 02.03.2007 (Pią) 12:57

widać że nie wiedzą !!

klikamy na ikonę napędu nagrywarki w oknie mój komputer

zaznaczamy właściwości a póżniej nagrywanie

zaznaczamy ptaszkiem opcje -nagrywanie dysków CD z pulpitu-

klikamy zastosuj i ok

wkładamy płytkę którą chcemy zgrać , otwieramy ją zaznaczamy wszystko co jest prawym klikiem myszki otwiera się menu kierujemy na wyslij do;

zaznaczamy in CD drive.

PO chwili zaczyna się nagrywanie płyty! !!

przepraszam że tak długo ale musiałem sobie przypomnieć to zjawisko !!

Złączono Posta : 02.03.2007 (Pią) 12:59

nie ważne jaki mamy szybki komputer ale ważne że wiemy gdzie jest POMOC! !!

Widać są problemy z czytaniem Autorowi chodziło o skopiowanie “w locie” a nie jak napisał darek5325156 :shock:

windowsowskim programem raczej sie nieda tak nagrać :slight_smile: A nero też niejest takie całkiem dobre bo np. mi wyskakują na końcu zawsze jakieś błędy i płyty do wyrzucenia. A w innych programach tak niema

nero mam 5.0. czyli podstawowe i nigdy nie mmiałem problemu z nagraniem płyt co do błędów to zależy od płyty a nie programu! !!

jak sie kupuje po 0.50 za płytkę to tak sie dzieje…