Program Computer cleaner - zwykłe oszustwo..?

Wysłałam dwa smsy (oczywiście dałam się nabrać na “promocję”) po czym w trakcie instalacji pojawił się komunikat “błąd” i program nie zainstalował się, mój komputer nie widzi tego programu. Wysłałam już 3 maile na adres computercleaner@computerleaner.pl z prośbą o pomoc - bez odpowiedzi. Co zrobić, szkoda mi tych cholernych 50 złotych (sms premium), mój laptop ledwo żyje a ja… czuję się naiwna do potęgi :-/

gdzie ty znalazłaś ten program?? na dobrych programach masz darmowe.A czyszczenie wcale nie musi lapkowi pomóc…

Wybierz oczyszczanie

http://onecare.live.com/site/pl-pl/default.htm

Jeżeli chcesz przeczyścić laptop to użyj CCleaner. Przeskanuj sobie system i rejestr. Potem użyj programu do defragmentacji np. Smart Defrag.

Dzięki za cenne wskazówki. Ja ten program znalazłam właśnie tutaj, to była reklama programu, przy czym wysłać trzeba było dwa smsy, była promocja więc groszowe koszta. Oczywiście w regulaminie było wytłumaczenie ile kosztuje sms premium. A promocja dotyczyła innej formy płatności. W zasadzie wszystko zrozumiałe, za naiwność trzeba płacić, ale gdzie ten cholerny program się zaintalował? Już podejrzewałam siebie, że to mi się przyśniło, ale czarno na białym widać koszty moich smsów w rozliczeniach. Nikt z Was nie skusił się ściągnąć taki program u siebie? Podobno darmowe programy są do d… za jakość trzeba płacić. No i masz… znaczy nic nie mam :-/

Dodane 22.10.2009 (Cz) 23:09

Oto ta reklama http://computercleaner.pl/download.php#top

Jeśli nie wiesz gdzie się zainstalował i chcesz go usunąć to użyj tego programu.

annarekiel , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ta rewelacja ma logo i interface podobne do Uniblue-Register-booster,nawiasem mówiąc świetnego programu do czyszczenia rejestru i jego optymalizacji.Zwykłe naciągactwo ! Następnym razem napisz posta-poradzimy,ewentualnie odradzimyyyyy.

Zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie computercleaner.pl - 50zł to cena netto, zaś cena brutto to 61zł.

Ta strona to typowy przykład wyłudzania od ludzi pieniędzy.

uzywam ccleaner itp ale kiedys daaaaaawno temu chcialem zobaczyc czy to cos dziala i na 2 sms (trzeba wyslac dwa :D) nie dostalem odpowiedzi z kodem xD

Na Twoim miejscu wrzuciłbym logi z OTL I GMER hijackthis-rsit-otl-dds-inne-instrukcja-t36654.html Wklej je na www.wklej.org i daj do nich link na forum.

Bo dzięki Twojej łatwowierności mogłaś w ten sposób zainfekować sobie komputer.

Cóż naiwnych nie sieją, naiwni się rodzą.Sam dałem się nabrać na reklamę i dwa sms-y(premium 30.5 zł sztuka). W zamian dostałem coś co pojawiło się na chwilę i zniknęło przy okazji demolując kilka rzeczy w komputerze. Znajomy informatyk, gdy przyszedł ratować mi kompa to aż złapał się za głowę co ten “program” nawyczyniał nawet w rejestrze.

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że jest to zwykłe oszustwo , bo ktoś sprzedaje normalnego wirusa.

Takich naciągaczy jest wielu chociażby “testyIQ” czy “kiedy umrzesz?” . A tak wracając do tematu to też kiedyś wszedłem na tą stronę, oczywiście wiedząc już o co chodzi postanowiłem wpłacić pieniądze przez konto “paypal”, na program czekam już 7 dni - może kiedyś przyjdzie :wink: A nawet jak nie przyjdzie to chyba lepiej - bo trochę poczytałem później o tym programie i ponoć jest bardzo wadliwy i ma jakieś skłonności trojanowe :wink:

W rezultacie zapłacili mi za wysłane (zmarnowane) smsy, od razu na drugi dzień po wysłaniu maila, więc - pełny profesjonalizm :-0

zostałam podobnie naciągnięta po wysłaniu reklamacji i poinformowaniu ze zgłoszę oszustwo n a policji otzymałam otpowiedz

Tak jak już pisaliśmy wcześniej bardzo przepraszamy za powstały

problem - w ramach reklamacji jesteśmy

zobowiązani zwrócić Państwu poniesione koszty: 50PLN netto czyli: 61 PLN brutto

Proszę o podanie numeru rachunku na który zwrócimy powyższą kwotę

(potrzebny jest numer rachunku oraz imię i nazwisko właściciela).

czy mam im podać iczy spisać na straty te 61 zł