Program do aktualizacji sterownikow

Witam serdecznie, potrzebuje programu ktory mi zeskanuje komputer, wyswietli, sciagnie i zainstaluje brakujace sterowniki badz ich uaktualnienia. Idealnie by bylo gdyby mozna bylo go uruchomic na wielu maszynach (mam na mysli licencje). Wydaje mi sie ze nic darmowego nie dostane ale tez nie moge wydac duzej sumy. Bardzo prosze o polecenie dobrego programu :slight_smile:

Pozdrawiam

Polecam “Driver Genius” tyle, że zainstalować sterowniki będziesz musiał samemu :smiley: On je tylko ściągnie

Ostatnio miałem okazję testować Driver Genius - chyba nie jest całkiem głupi ale za malo go do tej pory przetestowałem, żeby jakas opinię sobie o nim wyrobić. Sam do tej pory nie znalazłem idealnego rozwiązania, bawiłem się i co jakiś czas używam Driver Magicana, szczególnie na kompach ciut bardziej wiekowych się sprawdza, zwłaszcza jak zassa sterowniki chipsetowe najnowsze to się okazuje, że wiele problemów rozwiązuje.

Od biedy pomagają też wyszukiwarki sterów na stronie producenta ale to też za bardzo wygodne nie jest.

Największy problem z “nieznanymi urządzeniami” - tego Driver magican nie tyknie a i często wyszukiwarki na stronach producentów się sypią bo same nie wiedzą co to. No i kombinowanie, wyszukiwanie po ID sprzętu i tak dalej.

dzieki, a znacie cos z licensja na wiele systemow? Cos kojarze ze kiedys byl taki program ktory uzywal przegladarki aby wyswietlic liste uaktualnien i linki do plikow ale nie pamietam jego nazwy.