Program do aktualizacji sterownikow

(Marcinsurdy) #1

Witam serdecznie, potrzebuje programu ktory mi zeskanuje komputer, wyswietli, sciagnie i zainstaluje brakujace sterowniki badz ich uaktualnienia. Idealnie by bylo gdyby mozna bylo go uruchomic na wielu maszynach (mam na mysli licencje). Wydaje mi sie ze nic darmowego nie dostane ale tez nie moge wydac duzej sumy. Bardzo prosze o polecenie dobrego programu :slight_smile:

Pozdrawiam

(Rzodkiewkowy Potw├│r) #2

Polecam ÔÇťDriver GeniusÔÇŁ tyle, ┼╝e zainstalowa─ç sterowniki b─Ödziesz musia┼é samemu :smiley: On je tylko ┼Ťci─ůgnie

(Aldanist) #3

Ostatnio mia┼éem okazj─Ö testowa─ç Driver Genius - chyba nie jest ca┼ékiem g┼éupi ale za malo go do tej pory przetestowa┼éem, ┼╝eby jakas opini─Ö sobie o nim wyrobi─ç. Sam do tej pory nie znalaz┼éem idealnego rozwi─ůzania, bawi┼éem si─Ö i co jaki┼Ť czas u┼╝ywam Driver Magicana, szczeg├│lnie na kompach ciut bardziej wiekowych si─Ö sprawdza, zw┼éaszcza jak zassa sterowniki chipsetowe najnowsze to si─Ö okazuje, ┼╝e wiele problem├│w rozwi─ůzuje.

Od biedy pomagaj─ů te┼╝ wyszukiwarki ster├│w na stronie producenta ale to te┼╝ za bardzo wygodne nie jest.

Najwi─Ökszy problem z ÔÇťnieznanymi urz─ůdzeniamiÔÇŁ - tego Driver magican nie tyknie a i cz─Östo wyszukiwarki na stronach producent├│w si─Ö sypi─ů bo same nie wiedz─ů co to. No i kombinowanie, wyszukiwanie po ID sprz─Ötu i tak dalej.

(Marcinsurdy) #4

dzieki, a znacie cos z licensja na wiele systemow? Cos kojarze ze kiedys byl taki program ktory uzywal przegladarki aby wyswietlic liste uaktualnien i linki do plikow ale nie pamietam jego nazwy.