Program do aktualizowania sterowników

Witam,moim problemem jest to ,że nie mogę znaleźć programu do aktualizacji sterowników.

Szukam programu który aktualizuje sterowniki poprawnie,a nie zamienia je na inne jak się przekonałem wcześniej gdy korzystałem z jakiś programów zewnętrznych do aktualizacji.

Driver Genius i Driver Magician - nie znam innych, które są godne polecenia.

 

Są oczywiście płatne, ale ja już wiele razy trafiłem na DARMOWĄ promocję “Giveaway” :wink:

 

Ani razu nie miałem żadnych problemów po instalacji sterowników, jakie proponowały oba programy…

 

Mógłbym wypisać listę programów, które należy wystrzegać się jak OGNIA… ale nie wiem czy komuś to się by przydało:

 

 

Broń Cię Boże…

DriverMAX, Driver Booster, SlimDrivers, Drive Doctor (mogą powodowac nieoczekiwanie zamrażanie systemu, BSOD, wysyp różnych błędów)

Korzystam od kilku lat z driver booster.Instalowałem go na innych kompach i jakoś do dzisiejszego dnia działa u mnie i u innych.

xRadzio , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Chętnie bym pokazał jak na dzieńdobry Driver Booster - powoduje BSOD 0xD1 ale szkoda mi psuć sterowniki dysku GPT :smiley:

 

Pokazuje większość sterowników “Niezwykle stary” - Ten program to chyba jakiś żart! “Sterowniki są świeże prosto z pieca!”

Ale ja Ci wierzę.Piszę tylko że ja nie miałem problemów i moi znajomi też.Niech xRadzio wypróbuje i sam się przekona czy u niego będzie kiszka czy nie :slight_smile:

Boje się tego Driver Boostera.Moglibyście mi też podać dobry darmowy program jeśli oczywiście możecie

Takie programy to ostateczność.

 

I zasada: sterowniki aktualizujesz tylko wtedy, jak jest taka potrzeba.

xRadzio - wystarczy, że znasz model płyty, wchodzisz na strone producenta płyty głównej i powinieneś mieć tam sterowniki dla różnych komponentów…