Program do analizowania głosu

Poszukuje program do analizowania głosu, głównie chodzi o wykrywanie kłamstw. Na MTV jest program Exposet w którym takie kłamstwa wykrywają. Czy taki program jest dokładny?? Czy do tego potrzebny jest specjalny mikrofon, czy taki zwykły komputerowy?? Z góry thx za odpowiedzi!

Czy taki program jest dokładny??

Z pewnością nie . Chociaż SIA czy tam FBI ma takie coś . Ale i tak na samym końcu człowiek ocenia czy to fałsz czy nie .

Do zmiany głosu są programy działające w czasie rzeczywistym.

Takie coś da sie wykryć ale program wykrywający musu znać podstawowy głoś aby porównać . Ale co sie stanie jak rano masz inny a po pracy ( bo jesteś zmęczony , zły itp) jeszcze inny głoś ? Nie mówiąc po piwie. :smiley:

A zna ktoś takie programy?? Mogą być triaale, shreware, freeware.

Pewnie że zna . Wystarczy w google co trzeba wpisać .Leń jesteś kolego .

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Zmi … lr=lang_pl

Jedyny taki program jest pod Linuksa - nazywa się Liar Liar i można go znaleźć tutaj. Jest jeszcze taka wtyczka do Skype (KishKish Lie Detector). Co do skuteczności takich programów - według wikipedii profesjonalne detektory kłamstw sprawdzają się w ok. 70-90%. Jednak badają one nie tylko barwę głosu, ale przede wszystkim temperaturę ciała, tętno itp. więc ich skuteczność jest DUŻO większa.

Nie chodzi mi o zmianę głosu, tylko wykrywanie kłamstw!!

Nie chodzi mi o zmianę głosu, tylko wykrywanie kłamstw!!

To po kiego grzyba pytasz o mikrofon i !!

Ja myślałem że to jest coś w stylu “mówisz > analizuje > wynik”.