Program do authoringu DVD

Witam

Poszukuję programu do authoringu DVD podobnego funkcjonalnością do Ulead DVD MovieFactory. Tenprogram spełnia moje oczekiwania jednak wiesza się podczas konwersji (menu image encoding) także chyba sobie dam spokój z nim.

Znacie jakieś inne programy tego typu, żeby były proste w obsłudzei mogą być płatne. (program Ulead DVD MovieFactory miłem od kolegi, który dostał go na płycie wraz z Tunerem TV).

Zależy mi na:

  • imporcie plików video różnch rozszerzeń, ewentualnie ich konwersji do DVD (podobnie jak Ulead DVD MovieFactory),

-oczywiścnie ze wspomianych plików video chcę utworzyć wpełni funkcjonalne menu DVD,

  • tworzeniu menu

-dodawaniu włacej tapety i dźwięku do menu DVD

Witam.

To, że się program wiesza podczas konwersji nie może determinować jego przydatności.

Sam używam zarówno UVS jak i DVD MF. Teraz może mniej bo nie mam

zbyt dużo czasu na NLE.

Może inaczej. Przyczyna wieszania się programu (tym bardziej legalnego)

nie powinna raczej leżeć po stronie oprogramowania lecz konfiguracji PC-ta.

Od tego bym zaczął.

Defragmentacja partycji gdzie konwertujesz materiał

(najlepiej jak jest osobna partycja).

Wyłączanie wszystkich procesów działających w tle

(antywirus, firewall, inne, internet).

To tak na początek.

Napisz coś o konfiguracji Twojego PC-ta (procesor, RAM, dysk).

Karta graficzna nie jest ważna jeśli chodzi o NLE.

Nie przekreślaj tak od razu produktów firmy Ulead.

Witam

Sorki że poźno odpisuje ale byłem dzis w pracy.

Fakt dysk jest raczej zdefragmentowany

Antywirusa i Firewalla mam włączonego, ale w czasie tworzenia pierwszej płytyDVD poszło bez problemu.

Mój kom jest raczej dobry. Oto config:

Procesor Intel C2D E440

Grafika GF8600 GT Sonic+

Ram Corsair 2X1GB 667MHz

Płyta Abit Ip35E

Zasilacz nowy wymieniony na Amacroxa 400W

Proszę o dalszą pomoc. Program wyłącza się w czasie opcji menu image encoding. Może to wina codeków. Co mam zainstalwoać?

Pozdrawiam

Złączono Posta : 02.12.2007 (Nie) 16:32

Witam jeszcze raz. Nie wiem czy to ma znaczenie ale chyba tak, bo zdefragmentowałem dysk, wyłaczyłem wszystkie procesy oraz internet i proces tworzenia płyty DVD poszedł pomyślnie.

W tym samym projekcie usunałem tylko ścieżkę dzwiękową w dalszych częściach menu, ścieżka pozostała tylko w menu głównym. Może miec to jakieś znaczenie??

No to SUPER !

Może, ale nie musi.

Dobrze, że po części moje uwagi się przydały ?

Dużo czasu i cierpliwości przy NLE.