Program do automatycznej aktualizacji programów, sterowników

(dao) #1

Jak w temacie. Czy jest coś takiego ? Wystarczy żeby znajdował aktualizacje i pobierał. Sam wykonam instalację. Dobrze też by miał opcję aktualizacji sterowników.

(Astor44) #2

Ja używam Sumo: http://www.majorgeeks.com/files/details/sumo.html
Program znajduje ale sam nie pobiera nowszych wersji używanego oprogramowania. Ma opcję szukania sterowników, ale nie radzę korzystać z takich “automatycznych” sposobów aktualizowania sterowników.

(Seba228215) #3

Driver Easy też w wersji free znajduje dobre sterowniki, ale ty ręcznie decydujesz się na update. :slight_smile:

(asus2017) #4

Od siebie polecam program SlimDrivers
SlimDrivers to przydatne narzędzie do zarządzania sterownikami w systemie Windows, umożliwiające ich odinstalowywanie, tworzenie kopii bezpieczeństwa, przywracanie, a także wyszukiwanie dostępnych aktualizacji.

PS Program Darmowy.

(Odyniec_Stary) #5

To wszystko są programy śmieci, często z ‘dodatkami’ typu zmieniona strona główna przeglądarki i inne takie.

Sterowniki najlepiej instalować ręcznie. Nie są wydawane codziennie, wiec nawet bardzo leniwa osoba powinna dać radę.

(dao) #6

Zgadzam się . Ale co z programami , które są często aktualizowane ?

(MajtkiCiociHeli) #7

Droga Pani, czasy programów służących do aktualizacji innych programów już dawno minęły, teraz praktycznie wszystkie programy aktualizują się same lub informują o nowszych wersjach.

(asus2017) #8

Takie rzeczy robi najlepiej asystent pobierania Dobrych Programów używałem program SlimDrivers i nie rozumiem ciebie ty wszystkie programy programy wrzucasz do jednego worka.

(Seba228215) #9

Slimdrivers jest przestarzały i stare sterowniki ściąga. Resztę programów do aktualizacji sterowników można powoli wyrzucić na śmieci w dobie Windows 10.

(asus2017) #10

A to dziwne, bo ostatnio ściągałem sterowniki do karty graficznej i ściągnął mi najnowsze.

PS. A co do twojego programu Drive Easy to poczytajmy komentarze https://www.dobreprogramy.pl/DriverEasy,Program,Windows,20522.html A ograniczenie szybkości ściągania sterowników to szczyt chamstwa. Seba ty jesteś naprawdę zabawny człowiek polecasz program aby później poprzeć człowieka który pisze.

(Seba228215) #11

Użyłem go, źle nie aktualizuje, ale to samo ściągnę ręcznie, co mi zaktualizował. Uczciwie dlatego napisałem, że zbędne są już takie programy. Bo bardziej preferuję ręczną aktualizację, a dla leniwych mogę polecić Driver Easy. I po ostatniej aktualizacji tego programu nie widziałem nowszych komentarzy pod ED. Ale z chęcią poczytam, zwłaszcza, że mojemu bratu dobrze zaktualizował całą masę podzespołów w laptopie i sprzęt działa lepiej. A u mnie tylko karty sieciowe i amd smbus. DE wykrył wersje, które zgadzały się ze stronami producentów.