Program do automatycznej aktualizacji programów, sterowników

Jak w temacie. Czy jest coś takiego ? Wystarczy żeby znajdował aktualizacje i pobierał. Sam wykonam instalację. Dobrze też by miał opcję aktualizacji sterowników.

Ja używam Sumo: http://www.majorgeeks.com/files/details/sumo.html
Program znajduje ale sam nie pobiera nowszych wersji używanego oprogramowania. Ma opcję szukania sterowników, ale nie radzę korzystać z takich “automatycznych” sposobów aktualizowania sterowników.

Driver Easy też w wersji free znajduje dobre sterowniki, ale ty ręcznie decydujesz się na update. :slight_smile:

Od siebie polecam program SlimDrivers
SlimDrivers to przydatne narzędzie do zarządzania sterownikami w systemie Windows, umożliwiające ich odinstalowywanie, tworzenie kopii bezpieczeństwa, przywracanie, a także wyszukiwanie dostępnych aktualizacji.

PS Program Darmowy.

To wszystko są programy śmieci, często z ‘dodatkami’ typu zmieniona strona główna przeglądarki i inne takie.

Sterowniki najlepiej instalować ręcznie. Nie są wydawane codziennie, wiec nawet bardzo leniwa osoba powinna dać radę.

2 polubienia

Zgadzam się . Ale co z programami , które są często aktualizowane ?

Droga Pani, czasy programów służących do aktualizacji innych programów już dawno minęły, teraz praktycznie wszystkie programy aktualizują się same lub informują o nowszych wersjach.

Takie rzeczy robi najlepiej asystent pobierania Dobrych Programów używałem program SlimDrivers i nie rozumiem ciebie ty wszystkie programy programy wrzucasz do jednego worka.

Slimdrivers jest przestarzały i stare sterowniki ściąga. Resztę programów do aktualizacji sterowników można powoli wyrzucić na śmieci w dobie Windows 10.

A to dziwne, bo ostatnio ściągałem sterowniki do karty graficznej i ściągnął mi najnowsze.

PS. A co do twojego programu Drive Easy to poczytajmy komentarze https://www.dobreprogramy.pl/DriverEasy,Program,Windows,20522.html A ograniczenie szybkości ściągania sterowników to szczyt chamstwa. Seba ty jesteś naprawdę zabawny człowiek polecasz program aby później poprzeć człowieka który pisze.

Użyłem go, źle nie aktualizuje, ale to samo ściągnę ręcznie, co mi zaktualizował. Uczciwie dlatego napisałem, że zbędne są już takie programy. Bo bardziej preferuję ręczną aktualizację, a dla leniwych mogę polecić Driver Easy. I po ostatniej aktualizacji tego programu nie widziałem nowszych komentarzy pod ED. Ale z chęcią poczytam, zwłaszcza, że mojemu bratu dobrze zaktualizował całą masę podzespołów w laptopie i sprzęt działa lepiej. A u mnie tylko karty sieciowe i amd smbus. DE wykrył wersje, które zgadzały się ze stronami producentów.