Program do automatycznej regulacji wysokości dźwięków

Witam

Poszukuje programu w którym ustawiam sobie program, którego poziom wysokości dźwięku chcę ustawić i kartę dźwiękową.

Chodzi głównie o to, że jak dzwonię przez program VoIP, to raz jest głośniej raz nie i co chwilę muszę pogłaśniać lub zciszać. Gdyby istniał taki program mógłbym sobie ustawić poziom wysokości dźwięku i wtedy gdyby było za cicho program na bieżąco by pogłaśniał, a jak za głośno to ściszał.

Znacie jakiś program tego pytu?

Hej,

A jaki to program do VoIP? Z jakiego systemu korzystasz? Jaka karta dźwiękowa i mikrofon?

Pozdrawiam,

3CXPhone, Windows XP, zwykłe na Jack 3.5, tylko, że one są podpięte przez kartę USB. USB do kompa i na drugim końcu jest mała skrzyneczka z dwoma wejściami - mikrofon i słuchawki. Nie wiem jaka firma słuchawek, ani jaka firmą tej karty dźwiękowej. Gdyby istniał taki program jak opisałem, nie miało by to znaczenia jakie programy, karty czy słuchawki.

Albo jakiś mały programik w kształcie prostokąta, dłuższego na szerokość, który mógłbym sobie przesuwać w dowolne miejsce pulpitu. Który miałby jeden przycisk od wyciszenia dźwięku i pasek od poziomu dźwięku lub dwa paski. Jest może taki?

Hej,

Na początek pogrzebałbym w ustawieniach programu do VoIP i poszukał, czy nie ma w nim włączonej i aktywnej opcji automatycznego dostosowywania poziomu głośności. Bo rozumiem, że w innych programach - na przykład w czasie oglądania filmów - problem nie występuje?

Pozdrawiam,