Program do bindowania dźwięków pod klawisz

Witam!

Traktor Pro 2, Ableton Live oraz wszystkie tego pokroju. W Traktorze możesz na pewno bindować klawisze pod odpowiednie decki/remix boxy. Z tego co pamiętam, w Ableton też to posiada, ale ręki sobie przy tym akurat nie dam uciąć. Na pewno do tego typu rzeczy lepszy byłby DAW, np. wymieniony przeze mnie Ableton. Pragnę jednak dodać, że są to programy płatne.

Dzięki a pomoc, pobiorę wersję demonstracyjną i zobaczę czy poradzę sobie z obsługą, gdyż oba te programy wyglądają na dość skomplikowane. No, przynajmniej dla laika…

Ale są naprawdę godne polecenia. Traktor Pro 2 używam z moim sprzętem DJ-skim oraz jako monitor dźwięków przesyłanych na żywo. Wtedy większość funkcji tego programu używam przy pomocy zbindowanych klawiszy. Ogólnie, tutaj jest to dość intuicyjne w ustawieniach. Co do Abletonu, to swego czasu zajmowałem się tworzeniem muzyki na nim. Wiem jednak, że wielu producentów muzyki elektronicznej używa tego programu na Launchpadach i klawiaturach do grania swoich utworów w czasie rzeczywistym. Na początku mogą te programy przestraszyć (mnie też odstraszały), ale w końcu je poznałem i się przemogłem :slight_smile:

Odpaliłem tego Traktora i za nic go nie rozumiem. Nie potrzebny mi żadne oprogramowanie DJ-skie, lecz zwykły odtwarzanie danego utworu po wciśnięciu przycisku, nic więcej. A tutaj nie potrafię nawet piosenki odtworzyć…