Program do blokowania reklam w Operze


(Karol16 Tolo) #1

Poszukuję programu który by blokował wyskakujące reklamy w Operze. Zna ktoś taki program? Moja wersja to: Opera 9.02. Z góry dzieki :slight_smile:


(aju) #2

Poszukaj tutaj:

http://operawiki.info/Opera

Jak i na forum dp nie raz było to omawiane


(Spam) #3

:arrow: http://www.proxomitron.info/files/index.html

I zero reklam.


(boger) #4

ale jakie reklamy, bo te co wyskakuja to mozna zablokowac w operze, klikasz prawy gdzies nie na reklamie i 3 od dolu "zablokuj zawartosc" klikasz na reklame dajesz zastosuj (u gory pod paskie adresu) i juz sie nie pojawi, proste :slight_smile:


(Spam) #5

boger , są prostsze rozwiązania.

Instalujesz programik Proxomitron, ustawiasz sobie proxy na localhost:8080 i nie musisz na nic klikać, żeby coś zablokować. Proxomitron robi wszystko za ciebie. Potrzebuje minimum pamięci, a bardzo przyspiesza ładowanie stron. I ma także kilka opcji, które zapewniają nutkę anonimowości.


(boger) #6

znowu tych reklam to az tyle nie ma zeby caly czas klikac, ja tam wole tylko opere, po co instalowac cos co ci zzera procka jak juz w operze jest wystarczajace :stuck_out_tongue:


(Monczkin) #7

DreAdziK

Jak masz tak pisać, to nie pisz wcale - post kosz


(Spam) #8

Napisałem wyraźnie, że zużycie jest tak małe, jakby tego programu w ogóle w systemie nie było. A przez to, że blokuje reklamu strony wczytują się szybciej :roll:


(boger) #9

dla takiego paranoika jak ja to nawet te male to za duzo, ja mam 14 procesow w win i 3 runy w HijackThis hehe, zero niepotrzebnego softu, a programiki male i tylko do 1 rzeczy, np winamp2.9 - nastepne to za duze kobyly i kombajny do wszystkiego

pozdro