Program do blokowania reklam w Operze

Poszukuję programu który by blokował wyskakujące reklamy w Operze. Zna ktoś taki program? Moja wersja to: Opera 9.02. Z góry dzieki :slight_smile:

Poszukaj tutaj:

http://operawiki.info/Opera

Jak i na forum dp nie raz było to omawiane

:arrow: http://www.proxomitron.info/files/index.html

I zero reklam.

ale jakie reklamy, bo te co wyskakuja to mozna zablokowac w operze, klikasz prawy gdzies nie na reklamie i 3 od dolu “zablokuj zawartosc” klikasz na reklame dajesz zastosuj (u gory pod paskie adresu) i juz sie nie pojawi, proste :slight_smile:

boger , są prostsze rozwiązania.

Instalujesz programik Proxomitron, ustawiasz sobie proxy na localhost:8080 i nie musisz na nic klikać, żeby coś zablokować. Proxomitron robi wszystko za ciebie. Potrzebuje minimum pamięci, a bardzo przyspiesza ładowanie stron. I ma także kilka opcji, które zapewniają nutkę anonimowości.

znowu tych reklam to az tyle nie ma zeby caly czas klikac, ja tam wole tylko opere, po co instalowac cos co ci zzera procka jak juz w operze jest wystarczajace :stuck_out_tongue:

DreAdziK

Jak masz tak pisać, to nie pisz wcale - post kosz

Napisałem wyraźnie, że zużycie jest tak małe, jakby tego programu w ogóle w systemie nie było. A przez to, że blokuje reklamu strony wczytują się szybciej :roll:

dla takiego paranoika jak ja to nawet te male to za duzo, ja mam 14 procesow w win i 3 runy w HijackThis hehe, zero niepotrzebnego softu, a programiki male i tylko do 1 rzeczy, np winamp2.9 - nastepne to za duze kobyly i kombajny do wszystkiego

pozdro