Program do blokowania spamu na outlook express

Witam .Pocztę mam przez poczta systemu windows .Co z tego że jak przyjdzie e mail i wezmę dodaj do listy zablokowanych nadawców : przykład foto

http://stalewiak.wrzuta.pl/sr/f/65kPBzdIGiX/bez_tytulu_1

jak i tak na 2 dzień interia znowu pakuje mi meila i Outlook Expres już tego meila nie widzi jak spam :open_mouth: .Jak oni to robią ?? Czy jest jakiś dodatek aby sie pozbyć spamu :twisted: Jest może jakiś bdb dodatek co by to dziadostwo blokował ?

Czekam na pomoc

pozdrawiam użytkowników DB

W OE wystarczy “Wiadomość - zablokuj nadawcę” i pięknie w koszu lądują

Thunderbird - “Wiadomość niechciana” i trafność - 100/100

A jak w “Poczta Systemu Windows” zrobić to skutecznie? Nie wiem.

A co to za jedni? :wink:

Co do Outlook Express się nie wypowiem, bo nie używam.

Polecam Ci Thunderbird i opcję “Ufaj nagłówkom niechcianej poczty dołączonym przez SpamAssasin” i wszystko. Spróbuj. Spam skończy się raz na zawsze. Trzeba ustawić przenoszenie do folderu Niechciane i usuwanie np. po upływie dwóch dni.

Może nie wszystkie reklamy przychodzą z tego samego adresu.

Od Interii większość (jeśli nie wszystkie) reklamy mają nadawcę mailing@interia.pl

Poza tym Thunderbird ma inteligenty antyspam - ty mu wskazujesz co ma filtrować - nagłówki też bardzo dużo wyrzucają z automatu.

Dziękuje za odpowiedzi ale Thunderbird za cholerę nie mogłem ustawić poczty z interi … :frowning: z onetu poczty ok działała

Jak to się nie da?

POP3: 995 SSL/TLS “Normalne hasło” ; w “Użytkownik” podajesz cały adres e-mail.

SMTP: 587 STARTTLS “Normalne hasło”

Nie ma “bata” musi działać … Obecnie większość kont działa na takich portach.

Wersja Thunderbird: 3.1.7.

Gdzie założyłeś konto pocztowe? Darmowe?

Przy darmowych (w regulaminie) zgadzasz się na reklamy.

W ustawiniach reguły zablokuj całą INTERIA.

Przecież na samym początku napisał, że na Interii. A skoro dostaje reklamy to jasne, że darmowe.

A co to ma wspólnego z wątkiem? Przecież nie pisał jak wyłączyć (a tego się nie da, chyba, że wykupi na tym adresie konto komercyjne) tylko jak zablokować aby nie przeszkadzało w czytaniu innych mail.

Kaka poprawiony temat sorki poniosło mnie

Cedar dokladnie ja wiem ze darmowe konto to reklamy ale chce temu zapobiec ;)patrze te reguły ale nie kumam ich za bardzo tam nic nie ma o interii . Spróbuje jeszcze raz z Thunderbird

Pozdro i duże piwko dla was :wink: