Program do budżetu domowego z przypominaczem

No właśnie czy ktoś zna darmowy (ewentualnie płatny jak już naprawdę nie ma) program do kontroli budżetu domowego. Ja wiem, że jest sporo z tym iż ja potrzebuje przypominacza. Chodzi mi o to by program wywalał mi okienko lub coś wysuwał przy zegarku co miesiąc w określony dzień gdy nie zapłacę jakiegoś rachunku/ków.

Po prostu potrzebuje czegoś co by mi przypominało w razie zapomnienia że nie opłaciłem tego i tamtego i ile do zapłaty

wpisz w przegladarke internetowa “przypominacz” i tam znajdziesz napewno coś dla siebie. ![-o<

Może zwykły kalendarz? Są takie programy, jest w Outlooku, są wbudowane w komórki. Ustawia się określony dzień miesiąca i opcję “przypomnienia cykliczne”, wtedy będzie przypominał.

no tak ale chciałbym także widzieć ile pieniędzy mi pozostało na co wydaje i ogólnie rejestrować swoje wydatki oraz przeznaczenie budżetu dlatego szukam programu do budżetu domowego jak temat sugeruje :). Poza tym to ma być inteligentna przypominajka. Nie ma mi przypominać czegoś co już robiłem tylko coś czego nie zrobiłem.

Witaj

Ja mam Skarbnik 4.1 firmy Insert. Jest tam Przypominajka za co i Kiedy należy Zapłacić, Kalędarz, Limity, Konta no i oczywiście spis wydatków, Jest jeszcze Funkcja Planowania Wydatków. Program jest łatwy w obsłudze i jego obsługa nie powinna sprawiać większego problemu. Program jest Płatny, można pobrać Demo Programu na przetestowanie go.

Tu znajduje się link do stromy Programu —> http://www.skarbnik.pl/

_ Pozdrawiam _

Sprawdzę dzięki :slight_smile:


wie ktoś może coś o tym?

http://irachunki.pl

na ile to bezpieczne ?

Ja polecam Ci program BUDŻET DOMOWY firmy Fineco Software. Posiada on funkcje przypominania o płatnościach i wydatkach stałych. Używam go od półtora roku i jestem bardzo zadowolony. Można go pobrać do przetestowania tutaj:

http://www.fineco.pl/budzet-domowy