Program do budżetu domowego z przypominaczem


(Gremski) #1

No właśnie czy ktoś zna darmowy (ewentualnie płatny jak już naprawdę nie ma) program do kontroli budżetu domowego. Ja wiem, że jest sporo z tym iż ja potrzebuje przypominacza. Chodzi mi o to by program wywalał mi okienko lub coś wysuwał przy zegarku co miesiąc w określony dzień gdy nie zapłacę jakiegoś rachunku/ków.

Po prostu potrzebuje czegoś co by mi przypominało w razie zapomnienia że nie opłaciłem tego i tamtego i ile do zapłaty


(Wiolaiwitek) #2

wpisz w przegladarke internetowa “przypominacz” i tam znajdziesz napewno coś dla siebie. ![-o<


(MaRa) #3

Może zwykły kalendarz? Są takie programy, jest w Outlooku, są wbudowane w komórki. Ustawia się określony dzień miesiąca i opcję “przypomnienia cykliczne”, wtedy będzie przypominał.


(Gremski) #4

no tak ale chciałbym także widzieć ile pieniędzy mi pozostało na co wydaje i ogólnie rejestrować swoje wydatki oraz przeznaczenie budżetu dlatego szukam programu do budżetu domowego jak temat sugeruje :). Poza tym to ma być inteligentna przypominajka. Nie ma mi przypominać czegoś co już robiłem tylko coś czego nie zrobiłem.


(Wojtek5) #5

Witaj

Ja mam Skarbnik 4.1 firmy Insert. Jest tam Przypominajka za co i Kiedy należy Zapłacić, Kalędarz, Limity, Konta no i oczywiście spis wydatków, Jest jeszcze Funkcja Planowania Wydatków. Program jest łatwy w obsłudze i jego obsługa nie powinna sprawiać większego problemu. Program jest Płatny, można pobrać Demo Programu na przetestowanie go.

Tu znajduje się link do stromy Programu —> http://www.skarbnik.pl/

_ Pozdrawiam _


(Gremski) #6

Sprawdzę dzięki :slight_smile:


wie ktoś może coś o tym?

http://irachunki.pl

na ile to bezpieczne ?


(bartek0483) #7

Ja polecam Ci program BUDŻET DOMOWY firmy Fineco Software. Posiada on funkcje przypominania o płatnościach i wydatkach stałych. Używam go od półtora roku i jestem bardzo zadowolony. Można go pobrać do przetestowania tutaj:

http://www.fineco.pl/budzet-domowy