Program do css?

czesc, mam pytanie, czy istnieje jakis bezplatny program do tworzenia css. jest topstyle lite, ale czy cos wiecej?

tnx

chodzi ci o sam program do css ?? tylko do css ?

ja np uzywam EdHTML’a i nie narzekam… '(jest gdzies na stronce… szukaj a znajdziesz :stuck_out_tongue: ) aczkolwiek to jest ogolnie srodowisko do tworzenia stron.

hmm widzialem kiedys cos takiego za free, mialem nawet na dysku i prubowalem tego uzywac, jednak nie polecam, malo przydatne i niezbyt userfriendly

ja tam wole pjaczka z kolorowaniem skladni, ktory jezeli np. walne jakas literowke wyswietla dodatkowo dana komende kursywa :wink:

i niczego innego nie szukaj do css, bardzo przyjemny programik :slight_smile:

bodajze nazywa sie on Notatnik, EditPlus, a moze nawet Zend Studio albo inny ciekawy programi tekstowy… Na prawde nie ma sensu zabawa z takimi programikami bo nie oddaja one prawdziwego uroku css ;p

notatnik + klawiatura -> o to co jest Ci potrzebne do pisania CSS :wink:

Zgadzam się z BalonPL , jeżeli chcesz na poważnie tworzyć strony, to większość tego css powinieneś mieć w głowie. (tyle, że nie używaj tego zwykłego Widosowskiego Notatnika - polecam Notatnik SP)

Natomiast jeżeli chcesz wykonywać strony dla zabawy to możesz uzyć, np. zajączka oraz w/w programy.

również potwierdzam - bardzo dobry i znacząco ułatwia oraz przyspiesza pisanie styli CSS 8)

Po tych kilku pochwałach programu TopStyle Lite , przetestowałem, go i faktycznie, tak jak powiedział kamil_b17 - przyśpiesza pisanie styli :wink:

Fajnie, dzięki :stuck_out_tongue:

  • Polecam :stuck_out_tongue:

nie będę gorszy i również polecę Top Style Lite. Darmowy, a bardzo przydatny i przyspiesza tworzenie styli.