Program do czyszczenia rejestru i komputera

Witam, jak powyżej napisałem. Poszukuje dobrego programu do głebokiego oczyszczenia komputera. Używałem CCleaner, ale chciałbym coś lepszego(program który lepiej oczyści mojego kompa) próbowałem instalować Eusing Free Registry Cleaner. ale się nie da. Mam win7 x64 dzięki za pomoc.

Advanced SystemCare 6 Pro.Już dwóm moim znajomym postawił kompa na nogi

http://www.dobreprogramy.pl/Odkurzacz,P … 12322.html

http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Re … 27329.html

Drobna rada. Nie przesadzaj z tym czyszczeniem.

te programy są po polsku które podaliście??

Dodane 09.11.2012 (Pt) 10:37

coś może pojść nie tak??

Najpierw utwórz pełną kopię rejestru za pomocą RegBack:

[http://www.fixitpc.pl/topic/318-rejestr … t__p__1790](http://www.fixitpc.pl/topic/318-rejestr-tworzenie-kopii-zapasowej/page view findpost p 1790)

CCleaner + Wise Care i masz spokój: http://www.softpedia.com/get/Tweak/Syst … -365.shtml

Po zainstalowaniu Wise Care zaraz zrób skan przyciskiem “Sprawdź teraz”. Program umożliwia przywrócenie dokonanych zmian, więc jest bezpieczny i… po polsku!

Tu masz vise disc cleaner portable http://www.wisecleaner.com/soft/WDCFree.zip A tu masz vise registry cleaner portable http://www.wisecleaner.com/soft/WRCFree.zip Język polski ustawiasz.

Najlepszym do czyszczenia rejestru, lekkim i bezpiecznym jest JetClean z DP. Więcej zajduje niż ccleaner, a ccleaner po JetCleanie nic w rejestrze zbędnego nie znajdzie.

dzięki chłopaki za pomoc. na pewno coś wybiore;) jeszcze raz dzięki :smiley:

Ja używam Ashampo WinOptimizer plus dodatkowo specjalnie dla czyszczenia i defragmentacji rejestru Registry Repair Wizard