Program do defragmentacji dysku

Ja polecam Executive Software Diskeeper 7 Profesional :mrgreen:

Dla mnie najlepszy jest OO Defrag V8 :smiley:

Ma do wyboru kilka opcji defragmentowania zależnie od fragmentacji dysku :slight_smile:

Każdy program do defragmentacji ma inny algorytm więc co za tym idzie inaczej defragmentuje.Według mnie wystarczy systemowy plus System File Defragmenter ktury może się uruchamiać przy każdym starcie systemu albo na żądanie(cała defragmentacja tym progsem uzupełnia tego z systemu i trwa parę sekund)

Ja polecam O&O Defrag ponieważ posiada aż 5 rodzajów defragmentacji [w tym dwa dla serwerów] i nie muli kopa.

perfect disk 7

bardzo szybki defragmentator i przede wszytskim skuteczny ]

gorąco polecam 8)

Witam! Panowie jest gdzieś szczegułowy opis Diskeepera 10,właśnie go kupiłem i niekturych opci nie rozumie. Prosze o pomoc.

Trzeba wejśc na inne forum i tam poprośic o pomoc

Proszę odpowiedzieć na pytanie

A nie - podajecie linki do spolszczenia :expressionless:

Jak nie chce Wam się pomagać, to tego nie róbcie

Swietnym programem do defragmentacji dysku jest aplikacja o nazwie Contig (około 60 KB) firym Sysinternals. Uruchamiamy go z poziomu wiersza polecen, ale jezeli dla kogos to problem to dostepne jest narzedzie Power Defragmenter GUI 2.0.110 obsługujące program z okienka do pobrania http://www.excessive-software.eu.tt/.

Może on i jest skuteczny, ale po defragmentacji nim systemowy pokazuje, że dysk jest pofragmentowany i nie może go zdefragmentować.

Tak przy okazji (nie chcę zakładać nowego tematu) któremu z nich wierzyć skoro jeden pokazuje tak a drugi inaczej?

Ja tam używam i defragmentora systemowego i Perfect disk 7 :mrgreen: Bardziej jestem zadowolony z tego drugiego (defragmentuje dokładnie ale i nie za wolno) :slight_smile:

O&O Defrag jest bardzo dobry… Szybko defragmentuje i do tego skutecznie. Na moim starym kompie windows ładuje się 5-krotnie “przejeżdżając” podczas okna ładowania.

Do tego system wyłącza się w ok. 6 sekund.