Program do deistalacji

witam szukam programu który pozwoli usunąć całkowicie inny program

No to powodzenia.

Może tak opiszesz swój problem konkretnie?

poprostu chcę usunać z dysku twardego jakis program. Próbowałem ręcznie ale jakoś nie chce. Próbowałem przez Doad/Usuń programy i też nic więc może jest jakiś program “deinstalator” który pomimo wszystko usunie ten program z dysku??!?!?!?!

Pobierz CCleaner z ccleaner.com tam masz funkcję usuwania.

Jeśli Dodaj/Usuń nie usuwa, to możesz usunąć ręcznie, a za pomocą CCleaner usunąć tylko wpis w rejestrze.

Witam! z Kolegą sie zgadzam ale tez program Easy Cleaner z strony http://www.download.net.pl/321/EasyCleaner/.Pozdrawiam Paweł2468

ręczne usuwanie tez zawodzi dlatego ten post

Bardzo dobry do tych zadań jest “TuneUp Utilities”,wystarczy zaznaczyć jakiś plik lub folder i zostanie skutecznie usunięty. U mnie ręczne usuwanie było czsami nieskuteczne wtedy stosuję TuneUp Utilities i nie ma siły, musi usunąć.

Spróbuj Regcleaner’em, ten program nieraz mi pomógł w takich przypadkach jak twój, jeśli nie pomoże to musisz pogrzebać w rejestrze o ile orientujesz się w nim

mówiąc krotko chcę odinstalować WMP W Dodaj/Usuń programy ich nie ma a w c:\windows\program files są i co zrobić?

Tak jak pisałem wcześniej skorzystaj z TuneUp Utilities jest tam opcja “usuń trawale plik lub folder”. TuneUp Utilities poszukaj sobie w sieci.

Jaki masz WMP?

jesli ten z Windowsem to nie usuwaj bo może ci trochę w systemie złego narobić

tak samo jest z Internet Explorer lepiej nie usuwać bo prawdopodobnie MIcrosoft poustawiał ze ten program jest zależny od tego a tamten od innego itd.

to jest tylko moja rada