Program do dodania ścieżki dźwiękowej DTS do filmu Blu-Ray

Witam, poszukuję jakiegoś sensownego programu który umożliwi mi dodanie ścieżki audio w formacie DTS-HD oraz zwykłego DTS do stworzonej własnej produkcji w formacie Blu-Ray.
Szukałem i nawet napisałem do firmy od której zrobiłem zakup oprogramowania link podaję poniżej do strony.
Lecz niestety do tej pory brak odpowiedzi na maila ze strony producenta oprogramowania czy jest możliwość zakupu jakiegoś pluginu który umożliwiłby wyżej opisaną opcję.
Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę w jakim ewentualnie programie można by tego dokonać ???
W formacie dvd jeśli mam projekt to wiem jakim programem mogę to zrobić lecz niestety z blu-ray nie mogę sobie jakoś poradzić.
Z tej firmy posiadam 3 licencje na oprogramowanie a są nimi:

TMPGEnc wideo Mastering Works 6 wersja: 6.1.5.26
TMPGEnc Authoring Works 5 wersja: 5.2.6.65
TMPGEnc MPEG Inteligentne Renderer 4 wersja: 4.2.4.68

Pracuję na tym oprogramowaniu gdyż szybko tworzy gotowy projekt wykorzystując technologię  CUDA  w karcie graficznej  nVidia GTX 960  którą posiadam.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, pozdrawiam.

 

Oprogramowanie którego używam do montażu

Generalnie Do Authoringu płyt Bluray poleciłbym ci  takie programy   jak   Sony Dostudio authoring (dostępna 30 dniowa wersja próbna )albo Scenarist BD lub Scenarist BD UHD (tutaj z dotępnością wersji trial już gorzej) są to narzędzia bardzo rozbudowane więc nie miałbyś żadnego problemu z dodaniem nawet 99 ścieżek audio do swojej produkcji jeśli mówimy o procesie samego authoringu w tych programach ,niestety są także to programy  bardzo drogie  więc raczej niedostępne dla przeciętnego kowalskiego.Jeśli masz już swój projekt skompilowany a mówiąc inaczej gotowca i chciałbyś zmienić jego zawartość  to myślę że mógłby ci przyjść z pomocą program BDedit  przynajmniej tak mi się wydaje. 

 

 

                                                                                                                                                                                                                     POZDRAWIAM :slight_smile:

moze to http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/konwersja_audio_video/tsMuxeR.html