Program do Dodawania zdjeć,audio oraz napisów na osi czasu

Poszukuje Programu typu Windows Movie Maker lecz mam z nim problem gdyż jak pracuje na nim to czasami sie zawiesza i musze go włączać od nowa a to trwa… dosyć długo.Od razu mówie co chcę osiągnąć:

-Chcę dodawać i edytować zdjęcia jak długo ma trwać przechodzenie ich z klatki na klatke.

-Chcę dodawać dzwieki.

-Chcę dodawać napisy na końcu i na początku

Krótko mówiąc chcę tworzyc Stop Motion do filmów lego.Blagam o pomoc ![-o<

PS:Chciał bym ten program po Polsku lecz jeśli takiego nie ma lub jest płatny to nie :slight_smile:

Może ten:

Photo Story 3 dla Windows

Hmmm… nie,nie podobają mi się te pluginy chcę prosty program taki jak movie maker tylko w owym mi się popsuł dźwięk

taki dziwny

Z darmowych najlepszy program do obróbki wideo to (ponoć) Cinelerra, ale niestety jest to program tylko pod Linuxa (ewentualnie Mac OS, ale nie pod Windows).

A do tych zastosowań to chyba Virtual Dub powinien ci wystarczyć, możesz też wypróbować z darmowych AvidfreeDV, o którym czytałem tyle, że jest to niezbyt udana reklama komercyjnych braci.

Jest jeszcze program Avidemux (http://www.dobreprogramy.pl/Avidemux,Pr … 19122.html) o którym wcześniej nie słyszałem, ale wysoka ocena na DP mówi sama za siebie. :wink:

;/ Nic z tego wszystkich probowalem chce zrzucic normalnie all zdjecia jak w movie maker zrzuca ich sie max 15 a ja mam ich prawie 200 chce uzyskac efekt stop motion lecz nie mam kamerki a wszystkie programy jej wymagaja a jak nie to jest tylko movie maker w ktorym glos mi sie pospsul hmmm a moze zna ktos rozwiazanie mojego problemu gdzies slyszalem aby zmienic szybkosc bitowa lecz nie wiem jak to zrobic inni ze przekompersowac plik na wav czy jakos tak a jeszcze inni ze kodekow mi brak doradzcie bo jednak movie maker mi wystarcza . Oczywiscie jesli ktos ma rownie prosty program jak owy to prosze pisac bo te z up niestety nie spelniaja moich wymagan :frowning:

Jeśli nie masz to spróbuj zainstalować K-Lite codec pack http://www.dobreprogramy.pl/KLite-Codec … 13137.html.

Wypróbuj Photo to Video Converter. Ma interfejs bardzo podobny do systemowego Windows Movie Makera, nawet podobne efekty i funkcje. Zapisuje jednak film (w wersji free) tylko do formatu video MPEG.