Program do drukowania nadruków na płytach dvd


(Endi Garnek) #1

Witam. Jaki możecie polecić mi program do drukowania nadruków na płytach DVD? Używałem Acoustica CD/DVD Label Maker ale on nie pozwala na dodawanie do tekstu obramowania (tylko sam cien).

Natomiast program dodany do drukarki HP nie pozwala na zadrukowanie całej płyty.. zostawia paski 3 mm do okoła..

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam


(roobal) #2

To może zainteresuj się UnderCoverXP lub nagrywarką z Lightscribe o wiele lepsza rzecz niż drukowanie naklejek na płyty :slight_smile:

Pozdrawiam!


(Endi Garnek) #3

Ale ja nie chce drukować okładki lub naklejki. Posiadam drukarkę która drukuje bezpośrednio na płytach.

Nagrywarkę lightscribe tez mam, ale wydruk kolorowy na płycie jest dużo ładniejszy.


(Blotny) #4

Nie jest to "margines" drukarki?


(Ufolec) #5

Masz specjalną tackę na którą kładziesz płytkę posiadającą warstwą do nadruku i wsuwasz ją do drukarki? Jeśli tak to - plunio7 - nie może być mowy o marginesie, jak to ma miejsce w przypadku kartek papieru. endi_garnek , precyzuj bardziej temat i swój problem bo po słowach "program do drukowania nadruków" nie do końca wiadomo, czy drukujesz tak jak napisałem z podstawki na płyty czy też drukujesz "naklejkę" na płytę (w kształcie płyty) którą później nanosisz na tą płytkę..


(Endi Garnek) #6

Przepraszam za zamieszanie. Tak, mam specjalną tacke na której kłade płyte printlabe i wsuwam ją do drukarki. Szukam programu który umożliwi mi tworzenie projektów przystosowanych do drukowania na takich płytach..


(Ufolec) #7

No teraz dużo lepiej jak się precyzyjniej wyraziłeś :wink: otóż ja podam Ci program z życia (mojego) wzięty, mianowicie do pakietu Nero dołączony jest takowy program o nazwie "Nero Cover Designer", sama nazwa mówi za siebie do czego służy programik, mi się w nim bardzo dobrze pracowało niegdyś, a jeśli nie masz Nero to może gdzieś idzie dostać/pobrać sam ten programik bez całej reszty softu od Nero 8)


(Endi Garnek) #8

A jest jeszcze coś warte uwagi?