Program do dyplomów

(Lukaszxp) #1

Czy znacie jakiś program do tworzenia dyplomów? Poszukuje go moja mother. Nie podawajcie przypadkiwm Worda :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Chodzi o coś, co jest ukierunkowane szczególnie na dyplomy.

EDIT: I żeby był darmowy :lol: :lol:

(Myszonus) #2

Może to :?:

(adam9870) #3

Jakie dyplomy chcesz tworzyć ??

A czemu niby nie. Z tego co się orientuje to on ma troche szablonów i jest całkiem dobry do tego :roll:

No ale jeżeli nie on to może Power point, on też jest w pakiecie offica. Może będzie odpowiedni - sprawdź ;]

Ja to dyplom bym zrobił w jakimś programie graficznym np. photoshopie ;] Wersję testową (działa z 30 dni) na vortalu można znaleźć.

(Lukaszxp) #4

Bo moja mother prosiła żeby coś innego od Worda.

A FotoShopa mam, ale za bardzo się na nim nie znam :x :x

Jest po Angielsku.

(Myszonus) #5

Gimp :?: :roll: za darmo i możesz zrobic niezłe bajery

(Lukaszxp) #6

Ale podobno GIMP jest tylko pod Linuxa?? Nie wiedziałem że pod winde też. Dzięki, sprawdzę

(Myszonus) #7

:shock: Gimp jest w pełni darmowym programem pod okienka :stuck_out_tongue:

(squeet) #8

Kogo chcesz oszukać... Skoro nie napisałeś (później, przez edycję), że chcesz darmowy program, to czemu masz później pretensje do userów, że podają linki do płatnych aplikacji? Post kosz.

(Lukaszxp) #9

Oh,fakt. Nie zauważyłem. Sorry. Niec hciałem

(Venger) #10

Wg mnie tworzenie dyplomów czy innych takich publikacji to tylko coś na wektorach, albo proste DTP

np:

(Piotrek Płatek) #11

Podpisuję się pod postem Venger a. Najlepsze rozwiązanie. Wygodne i szybkie, a efekt napewno zaskoczy Twoją mamusię jesli jest choć troszku ogarnięta.

(Spam) #12

Zawsze można poszukać szablonów Office'a na stronie Office Online. A jak nie w Wordzie, to np. w programie PowerPoint :stuck_out_tongue:

(fiesta) #13

No tak to ja od razu proponuję Delphi 8)

Design Pro

Co prawda pisze że jest stworzony do etykiet i wizytówek ale dyplom też w nim skleci 8)