Program do edycji tagów w plikach mp3

Witam,

 

Poszukuje programu do edycji tagów w plikach mp3 pod Windows 7. Chce żeby był jak najprostrzy i potrafił usuwać wszystkie tagi i okładki z pliku, opcje edycji to rzecz drugo rzędna. Dobrze jakby wyświetał też wszystkie informacje o pliku oraz nie wymagał instalacji, tylko uruchamiał się z jednego pliku. Nie interesują mnie odtwarzacze z tymi funkcjami.

MP3Tag - dodawania / usuwanie / edycja / okładki / automatyczne uzupełnianie na podstawie niepełnych tagów :slight_smile:

Znam ten program ale nie odpowiada mi do końca bo trzeba go instalować.

 

Może to dziwne ale chciałbym też aby program usuwał informacje o pliku z niego, tzn. np. foobar2000 wyświetla w niektórych plikach więcej informacji (chodzi mi o ostatnią zakładkę w edycji tagów) a w niektórych mniej. Jeśli ktoś zna taki program w którym mogę usunąć zbędne informacje to proszę podać.

Aimp 2 posiada Aimp 2 Tag Editor - szybki i prosty w obsłudze, posiada też możliwość dodawania okładek albumów :wink:

Wersja portable: www.softpedia.com/get/PORTABLE-SOFTWARE/Multimedia/Audio/Portable-Mp3tag.shtml   . Jest to wersja 2.54, a obecna to 2.58, ale chyba jakichś znaczących różnic między nimi nie ma. Wydaje mi się, że portable możesz zrobić w ten sposó, że instalujesz Mp3tag na dysk, kopiujesz jego folder z Program Files na np. Pulpit, i odinstalowujesz go jakim Revo Uninstallerem, czy czego tam używasz.