Program do edycji tagów

Poszukuję programu do edycji tagów. To znaczy takiego gdzie mogę zmienić wykonawcę tytuł itd. próbowałem program MP3 Tag Clinic i nie mogę sobie poradzić. Chcę zmienić utwór w formacie wav.

looknij na to

jest tam więcej takich progsów… poczytaj i wybierz, któryś :slight_smile:

http://www.mp3tag.de/en/

ściągnij sobie programik, jest w polskiej wersji językowej, integruje się z exploratorem windows a obsługa jest wręcz banalna.

Foobar200 też potrafi edytować tagi… :wink:

Moim zdaniem najlepszym programem tego typu jest:

  • Mp3tag to narzędzie do wygodnej edycji tagów ID3 w wersjach ID3v1 i ID3v2.

Ściągnąłem program Mp3tag 2.30 PL, nie mogę go zainstalować, ponieważ wyskakuje błąd.

tag.png

Proszę o pomoc.

pisze, że instalka może być uszkodzona lub niekompletna ewentulnie wirus :slight_smile:

ściągnij jeszcze raz najlepiej z innego źródła i spróbuj ponownie :slight_smile:

Ściągnąłem jeszcze raz z innego źródła i ciągle wyskakuje ten sam błąd.

a czy ten NSIS to nie jest przypadkiem Norton Internet Security :?: może wyłącz firewalla jak masz Nortonowskiego (zgaduję oczywiście)

Nie mam Norton Internet Security. Używam firewalla z SP2, wyłączenie firewalla z xp nie pomaga.

Nie Duchu - Twój poprzedni post zawierał dobry trop, ale bez wirusa.

Jest to powszechny błąd, który dotyczy wszystkich instalek.

Przyczyna może leżeć po stronie uszkodzonego pliku, albo po stronie systemu (ale to nic groźnego - w skrócie rzecz biorąc chwilowe zapchanie informacji w którymś z plików instalera). :slight_smile:

Jeżeli uszkodzony plik - to wiadomo, trzeba szukać innych źródeł.

Ale ponieważ problem sie powtarza, to raczej chodzi o system.

A więc:

wyczyścić Temp, Temporary Internet Files, Cache. Jeżeli ściągasz akceleratorem (usuń wszystkie zaplanowane zadania, jak również już ściągnięte pliki), to samo np. gdyby to była np. Opera (likwidacja ściągniętych plików). Potem czyszczenie Rejestru.

Koniecznie zrestartować kompa.

właśnie zamierzałem napisać coś podobnego do ciebie WO :slight_smile:

masterkomp wyczyść rejestr jv16 Power Tools oraz wszystko to co napisała Waterproof i spróbuj jeszcze raz… instalka ze źródła podanego przez jakubof jest w 100% działająca bo właśnie sprawdziłem :slight_smile:

Miałeś rację. Dzięki za pomoc

:wink: