Program do edycji video

Jaki jest najlepszy waszym zdanime program do tworzenia folmów.

Potrzebuje profesjonalnej aplikacji, do robienia profesjonalnych filmów. Wazne jest duża liczba efektów, mozliwosc łaczenia wiele ścieżek audio. Ważne jest aby posiadał ludzkie wymagania sprzętowe. Moj komputer to:

P4 1,7 Ghz

512 Mb RAM

GeForce2 MX-400 64 Mb

SOund Blaster Live 5.1

PS: Przydało by sie aby program był w polskiej wersji językowej ale może być angielska jeśli nie bezie wersji pl.

Proszę was o pomoc :slight_smile:

Adobe Premiere, Pinnacle Studio…

http://www.adobe.com/products/premiere/main.html

http://www.pinnaclesys.com/ProductPage_ … angue_ID=7

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=12

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=13

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=51

Morgen , kolega tracid nie chce edytować ani grafiki rastrowej, ani wektorowej.

Adobe Premiere ma chyba zbyt wielkie wymagania :frowning: Moze ktos napisac cos wiecej o nim ?? Moze swoje zdanie z wlasnego doswiadczenia :wink:

Wg mnie, Adobe Premiere jest najlepszym programem do profesionalnej obróbki wideo. Ale najlepiej kupić oczywiście opyginała - wtedy masz całą masę dodatków (tj. różnorodne templatki pod menu na DVD, efekty cyfrowe, efekty dźwiękowe, książki…) i w miesiąc opanujesz program, bo wbrew pozorom nie jest on trudny ;). Ja po dwóch miesiącach użytkowania programu, potrafię zrobić profesionalną prezentację filmu na DVD. 2 miesiące… :lol:.

Wymagania co do programu, to wiadomo - im lepszy komp, tym lepiej, ale jeśli chodzi Ci o krótsze filmy domowe, ze zwykłej kamerki cyfrowej, to nie będziesz mieć żadnego problemu na takim kompie: 512/256MB Ram, dysk 80GB, procesor 1.1GHz, Radeon 9200/9550/9600. Polecam go.