Program do fakturowania

Witam, Szukam programu dzięki któremu z poziomu mojego telefonu, laptopa mógłbym wystawić faktury w tym pro-forme, również zależy mi na możliwości zrealizowania przelewu do zus, us. Proszę nie pisać o darmowych aplikacjach, programach ściąganych z internetu. Mam złe wspomnienia.

Poleciłbym chmurowe narzędzie (online), ale nie napisałeś czy interesuje Cię takie rozwiązanie.

Pytanie jakie masz potrzeby oraz jakie masz wymagania. Napisz coś więcej w temacie, to będziemy mogli Ci tutaj coś dobrego polecić.
Sam ostatnio szukałem oprogramowania do fakturowania i zdecydowałem się na to od Edinos. https://www.edison.pl/e-faktura Oferuja wygodne oprogramowanie do faktur elektronicznych, mozesz sobie zobaczyć.

Nie chcę reklamować nikogo konkretnego ale mam do czynienia z różnymi systemami (Optima, XL, Streamsoft, wfmag, etc, długo by wymieniać) i sam przeszedłem na ifirmę, bo poprzednie mnie denerwowało.

Wszystko w przeglądarce, nie obchodzą Cię kopie, etc, nigdy nie miałem problemu z dostępnością, więc to na plus ale za to płacisz co miesiąc zamiast kupić jedną licencje i później tylko za aktualizacje (coś za coś).

Rzuć okiem na pakiety i może znajdziesz coś dla siebie, jest też darmowa wersja, w której wystawisz chyba do 10 faktur miesięcznie, z telefonu działa ok, sam korzystam jeżeli potrzebuje czegoś na szybko.