Program do filmów

Czy istnieje jakiś program do filmów żeby przetwarzał filmy z napisami w lektora. i drugie pytanko czy jest jakiś program do muzyki żeby dana piosenke przetworzyć w karaoke czyli wybieram sobie piosenke wrzucam ja do danego programy a on przetwrza mi ją w napisy czy instnieją takie programy i jakie

  1. Potrzebny byłby syntezator (płatny) i wiele godzin zabawy - efekt marny.

  2. W mid: Karty dźwiękowe realteka mają takie coś w właściwościach pod Vistą, nie wiem jak inne, w każdym razie efekt raczej nijaki. W txt: nie da się, jak na razie żaden program sobie z tym nie radzi. Może za 5, 10 lat :lol:

jacek198206 , odnośnie lektora, to odradzam nawet Expressivo. Moim zdaniem oglądanie filmu, bez profesjonalnego dubbingu nie ma sensu. Po prostu wszelkie emocje jakie chciał przekazać reżyser umierają, a przekaz mija się z celem.

Pozdrawiam :wink:

jacek198206 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

W sumie można allplayerm + ivona ale to strasznie słaby efekt i moim zdaniem lepiej poświęcić się i poczytać napisy, przy okazji wyszkolisz sobie technikę czytania.