Program do kamerki

witam poszukuje programu do kamery który pozwoli mi na zgranie z niej filmów i zdjęc na dysk a dokładnie mówiąc z płyty które ona obsługuje i od razu nagrywa , ta kamerka to sony hybrid z dotykowym panelem na wyświetlaczu ,słyszałem że jest potzrebny program bo jak wkładam tą płytke do napędu to mi nic na niej nie widzi >>>>>>>>>>>>>>>> tu macie linka do stronki na której jest ta kamerka http://www.allegro.pl/item591877471_son … stick.html . z góry dzieki za wszelką pomoc

Może Windows Movie Maker?

Prawdopodobnie każdy program do montażu filmów potrafi zgrywać materiały z kamery video, trzeba ją tylko podłączyć kablem do komputera przez USB lub FireWire/iLink. Jakiś program do edyci video może być też dodawany do kamery.

Co do odczytu w napędzie - może w menu kamery jest jakaś opcja “zamykania” płyty? Po nagraniu płyty musi być zamknięta sesja by można ją było odczytać na innym napędzie. Domyślnie kamera nie zamyka, gdyż to zajmuje trochę miejsca. A tak, to w dowolnym momencie można dogrywać materiał.

co do kabla usb to nie posiadam takowego bo to kamerka pożyczona i jest z nią tylko kabel do tv aby tylko wyświetlić materiały , a co do zamykania płyty po nagraniu to niestety nie znalazłem takowej opcji jak pożyczałem od kumpla tą kamerke to on powiedział że musiał zciągać do niej program żeby można było za pomocą kompa z płyty zgrać te materiały na dysk tylko niestety nie zapytałem jaki to prog a on wyjechał i zostawił mi tą kamerkę na tydzień a nie mam do niego telefonu i musze to sobie zgrać zanim wróci

może VirtualDubie opcja Capture

tak ! działa znalazłem opcje w tej kamerce sfinalizuj płyte i troche to trwało ale skończyło i jest git wszystko działa dziękóweczka wszystkim odwiedzającym i tym którzy udzielali porad a w szczególności dla ciebie {mara} dzięki wielkie , pozdro dla modernizatorów :rotfl2: ide coś :jem1: bo od tego myślenia zgłodniałem jeszcze raz dzieks temat uważam za zakończony :slight_smile: