Program do karaoke z możliwością nagrywania wokalu

Witam, poszukuje programu do karaoke z mozliwoscią nagrania spiewającego utworu. dzięki z góry.

Hej,

Na przykład KaraFun. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

sprawa nagrywania wokalu podczas odtwarzania ścieżki dotyczy edytora audio wielościeżkowego.Takim zaawansowanym darmowym jest np nerowave editor. A fajnym programem do mixowania ścieżek i nakładania efektów na wokal jest NCH Mixpad.

Hej,

Akurat w przypadku programu KaraFun nie ma tego problemu. Bo nagrywany jest czysty vocal - bez dodatku ścieżki MIDI/audio, która aktualnie jest odgrywana.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No ale przecież oczywistym faktem jest że wokal i podkład są na osobnych ścieżkach,bo wokal przecież wymaga ustawienia korektora,kompresora czy odszumienia.A podkład jedynie mądrego wycięcia wokalu(z pasma w jakim się znajduje a nie z całego ,tak jak oferują też wszystkie nedzne wtyczki typu vocal cut).

Dla mnie karafun jest programem do zabawy dla dzieci,kolorowy,ruchome napisy,a funkcje gdzieś poukrywane i mało ich

Hej,

Przeczytaj więc post otwierający jeszcze raz. Cały czas mówimy o programie do karaoke, a nie o programie do masteringu nagrań. A to już duża różnica.

Pozdrawiam,

Dimatheus

podstawową funkcją karaoke jest ustawianie wokalu.To nie jest mastering nagrań-nikt nie bawi się w karaoke w studiu nagrań. To są bardzo podstawowe funkcje a karfun ich nie posiada

Hej,

Nie sądzę. Podstawową funkcją jest możliwość śpiewania tego, co wyświetla się na ekranie do odpowiednio przygotowanego podkładu. Na tym polega zabawa z karaoke.Ty zaś piszesz o programie, w którym jest możliwość miksowania głosu - nie ważne, czy w czasie rzeczywistym czy nie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Rozumiem różnicę,jednak autor pytał o nagrywanie wokalu.Czyli jednocześnie słucha,nagrywa i śpiewa,a więc 3 rzeczy na raz-tak potrafią wspomniane programy i wiele innych. Czas rzeczywisty-tu jest problem,bo często wokal się rozjeżdża(z różnych przyczyn) z podkładem i trzeba go przesunąć na osi czasu

Hej,

To przeczytaj jeszcze raz: poszukuje programu do karaoke z możliwością nagrania śpiewającego utworu - najpierw karaoke, później możliwość nagrywania śpiewanego utworu. Odtworzysz w takim programie utwór, by pojawiały się słowa piosenki? Wątpię…

Pozdrawiam,

Dimatheus