Program do klawiatury usb

Witam

Otóż mam taki problem, mam klawiaturę multimedialną Medion z podłączeniem na usb. Gdy gram w jakieś wyścigi i gdy trzymam klawisz gazu “w” i nacisne klawisz skretu trzymajac “w” to samochod staje. Chodzi o to ze musze ciagle naciskać “w” gdy nacisne jakis inny klawisz zeby spokojnie pograć. Mam nadzieje, że ktoś zrozumie mój opis :smiley: Potrzebuję jakiegoś programu lub coś by zniwelować ten problem i abym mógł spokojnie trzymać w i jednoczesnie skrecac bez obawy że samochod sie zatrzyma. Dodam, że nie mam zainstalowanego żadnego oprogramowania klawiatury.


Kilka kresek zapomniałem, ale czy to odrazu powód żeby straszyć usunięciem.

pepe523869 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Tak, jest to wystarczający powód do tego. Od tego są pomarańczowi.

Co do klawiatury to czy dzieje się tak w innych grach? Może to wina złej konfiguracji klawiszy odpowiedzialnych za sterowanie w grze?

Niekoniecznie, w niektórych grach ten problem nie występuje, ale w większości tak. Przedtem miałem klawiaturę na złączkę sp2 a teraz przeszedłem na usb. To nie jest zła konfiguracja klawiszy, tego jestem pewien. Słyszałem kiedyś, że są jakieś programy, które niwelują ten problem. Może pierwszy post dużo nie wytłumaczył, więc opiszę problem jeszcze raz. Gdy nacisnę jakiś klawisz i go trzymam wciśnietego cały czas i nacisne inny klawisz tamten trzymajac cały czas wcisniety to tamten klawisz sie wylacza i musze go nacisnac jeszcze raz, czyli gdy wcisne “w” i cały czas trzymam wcisniety i nacisne “d”, puszcze “d”, “w” cały czas wcisniete i wtedy “w” przestaje dzialac musze wcisnac je jeszcze raz.